Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Investors' Forum

2014-03-10

Maloniai kviečiame dalyvauti seminare-diskusijoje "Naftos ir dujų įmonių socialinė atsakomybė: Kanados patirtis". Renginys vyks kovo 12 d., trečiadienį, Ūkio ministerijoje (Gedimino pr. 38, Vilnius, 212 salė). Pradžia  10 val.
Renginio metu Lietuvoje viešintys Kanados vyriausybės atstovai pristatys ilgametę šios šalies federalinės ir provincijų valdžios patirtį skatinant socialiniu ir aplinkos požiūriu atsakingą naftos ir dujų įmonių veiklą. Seminare-diskusijoje taip pat bus apžvelgti inovatyvūs kasybos ir gavybos pramonės įmonių metodai, taikomi aplinkos apsaugos srityje ir dirbant su vietos bendruomenėmis.
Renginio svečiai  Kanados Gamtos išteklių ministerijos Dujų ir naftos sektoriaus politikos formavimo ir reguliavimo departamento direktorius John Foran bei Albertos provincijos Aplinkos apsaugos ir tvarios išteklių plėtros ministerijos atstovė Andy Rich.

Seminarą-diskusiją organizuoja asociacija "Investors' Forum" kartu su Kanados ambasada Lietuvoje bei mūsų šalies Aplinkos ir Energetikos ministerijomis. Daugiau informacijos ir detali programa: http://www.investorsforum.lt/lt/naujienos/466-seminaras-diskusija-naftos-ir-duju-imoniu-socialine-atsakomybe-kanados-patirtis-naftos-ir-duju-imoniu-socialine-atsakomybe-kanados-patirtis

Andželika Rusteikienė
Investors' Forum
Tel.: (+370) 624 57394
El. paštas: andzelika@investorsforum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.