Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Premjeras: turime skatinti Lietuvos ir Malaizijos bendradarbiavimą

2013-12-09

Šiandien Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius priėmė Lietuvoje besilankančią Malaizijos Perako provincijos gubernatoriaus Zambry Abd Kadiro vadovaujamą verslo delegaciją.

Susitikimo metu pažymėta, kad per pastaruosius porą metų Lietuvos ir Malaizijos ryšiai gerokai suintensyvėjo: šiemet Malaizijoje lankėsi Lietuvos ūkio ministras su verslininkų delegacija, o Lietuvoje – Malaizijos Perako provincijos princas su delegacija. Sėkmingai veikia Lietuvos–Malaizijos verslo taryba. Kitais metais laukiama Malaizijos užsienio reikalų ministro vizito Lietuvoje.

Malaizijos Perako provincijos gubernatorius pažymėjo, kad Malaizijos užsienio reikalų ministras rekomendavo turizmo ministrui aplankyti Lietuvą ir kitas Baltijos šalis bei tokiu būdu dar labiau  paskatinti valstybių bendradarbiavimą.

„Reikia išnaudoti atsiveriančias dvišalio bendradarbiavimo galimybes. Turime skatinti glaudesnį Lietuvos ir Malaizijos bendradarbiavimą, ypač tokiuose perspektyviuose sektoriuose kaip transportas ir logistika, maisto pramonė, atsinaujinantys energetikos šaltiniai ir aukštosios technologijos“, – sakė Lietuvos premjeras.

Perako provincija – viena svarbiausių Malaizijos provincijų šalies ekonomikos kontekste. Provincija, gyventojų skaičiumi artima Lietuvai, pasižymi itin gerai išvystytu transporto ir logistikos sektoriumi, kuris leidžia efektyviai eksportuoti produkciją į kitas provincijas bei likusias Pietryčių Azijos regiono valstybes.

Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija
8 706 63746
spauda@lrv.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.