Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Per Mokėjimai.lt platformą - pigūs atsiskaitymai su Bulgarija ir Rumunija

2013-11-19

Pigiausias Lietuvoje tarptautinių pervedimų paslaugas teikianti mokėjimų platforma Mokėjimai.lt plečia savo veiklos tinklą. Nuo šiol galima pigiau atsiskaityti su Rumunijos ir Bulgarijos bankais, konvertuoti šių šalių nacionalines valiutas.

"Vienų jauniausių Europos Sąjungos narių verslas yra ir vienas aktyviausių. Todėl galimybė pigiau nei per bankus siųsti pinigus į Bulgariją ir Rumuniją, taip pat mokėti iš ten Lietuvoje esantiems fiziniams ir juridiniams asmenims, yra labai svarbi", - sako Mokėjimai.lt platformą administruojančios bendrovės "EVP International" generalinis direktorius Kostas Noreika.

Pervesti pinigus iš Lietuvos į Bulgariją per Mokėjimai.lt kainuoja vos 1 Bulgarijos levą (BGN) - maždaug 1,72 lito (LTL). Pervedimas į bet kurį Rumunijos banką kainuoja 3 Rumunijos lėjas (RON) - apie 2,25 lito.

Papildyti Mokėjimai.lt sąskaitą iš abiejų valstybių bankų kainuoja tiek pat, kiek vietinis bankinis pervedimas. Gauti pinigus į Mokėjimai.lt sąskaitą iš šių valstybių nekainuoja nieko.

Oficialiais Lietuvos banko duomenimis, tarptautiniai pervedimai į užsienio valstybes per Mokėjimai.lt yra pigiausi.

Bulgarijos levai ir Rumunijos lėjos dar labiau išplėtė Mokėjimai.lt platformoje konvertuojamų valiutų sąrašą. Šiuo metu jame - 19 valiutų. Jos konvertuojamos palankiausiu tuo metu kursu, kurį siūlo Lietuvos komerciniai bankai.

"Mūsų tikslas - nauda visiems. Ir toliau sieksime teikti pigias finansines paslaugas, kurios mūsų klientams per praėjusius metus leido sutaupyti daugiau nei 6 mln. litų", - sako K.Noreika.

"EVP International" yra lietuviško kapitalo įmonė, kuriai 2012 m. Lietuvos bankas suteikė elektroninių pinigų licenciją Nr. 1.

Be minėtų paslaugų ši įstaiga leidžia nemokamai atsiskaityti su VMI, SoDra ir komunalinių paslaugų teikėjais, saugiai ir greitai sumokėti už prekes internetu, pervesti pinigus mobiliojo telefono numeriu ir elektroniniu paštu. Viena pagrindinių Mokėjimai.lt sistemos paslaugų yra įmokų surinkimas, kuria naudojasi tūkstančiai elektroninių parduotuvių Lietuvoje ir visame pasaulyje.

Tobulindama šias paslaugas bendrovė "EVP International" šį mėnesį pristatys ir mobiliąsias savo paslaugų programas, skirtas išmaniesiems įrenginiams.

Šiuo metu platforma Mokėjimai.lt naudojasi daugiau nei 90 tūkst. fizinių ir juridinių asmenų.Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.