Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

"PZU Lietuva" įžengė į Estijos rinką

2013-11-22

Lapkričio 22 d. apie savo filialo Estijoje atidarymą paskelbė draudimo bendrovė "PZU Lietuva". Taline įvyko oficialus prisistatymas šalies verslo bendruomenei. "PZU Lietuva" Estijos filialui vadovaus Mihkel Uibopuu, turintis 20 metų patirtį draudimo versle.

PZU plėtrą Baltijos regione vykdo draudimo bendrovė "PZU Lietuva", plėtros procesams vadovauja bendrovės generalinis direktorius Marius Jundulas. Latvijoje "PZU Lietuva" filialas pradėjo veiklą šių metų kovo mėn.

Estijos filialo atidaryme apsilankęs PZU grupės valdybos primininkas Andrzej Klesyk teigė, kad Baltijos šalyse PZU mato daug potencialo augti. Baltijos šalių rinkose draudimo paslaugų skverbtis yra maža, palyginti su Vakarų Europos šalimis ir net kaimynine Lenkija. Baltijos šalių draudimo skverbtis yra apie 1,3%, Lenkijoje - apie 1,9%, o Olandijoje - 9,5%.

"PZU Lietuva" Estijos filialo atidarymas yra finalinis PZU žingsnis, vykdant bendrovės plėtrą Baltijos šalyse. Lietuvoje PZU veiklą pradėję prieš 11 metų, šiemet dirbame jau visose trijose Baltijos šalyse. Stiprus akcininkų, daugiau nei šimtmetį plėtojančių draudimo verslą, palaikymas ir patirtis padėjo bendrovei įvykdyti intensyvią plėtrą Baltijos regione. Lietuvos bendrovės kompetencijos bei rinkos pažinimas padėjo įsitvirtinti Latvijoje - čia šalies ir Baltijos valstybių lygmeniu bendradarbiaujame su tokiais stambiais partneriais kaip "Novaturas", MAXIMA, parduotuvių tinklu "Narvesen", - teigė "PZU Lietuva" generalinis direktorius Marius Jundulas.

Pasak A. Klesyk, "PZU Lietuva" Baltijos šalių rinkoje sieks konkurencinių pranašumų, pasitelkdama tarptautinę patirtį, darbo būdus bei produktus, kurie bus derinami su konkrečios rinkos išmanymu bei vietos specialistų žiniomis.

Estijos filialo vadovas Mihkel Uibopuu pabrėžė, kad Estijoje itin svarbūs yra elektroniniai pardavimo kanalai, todėl "PZU Lietuvaヤ daug dėmesio skirs paslaugų pardavimo ir klientų aptarnavimo būdams internetu.

Jovita Aukštuolytė-Minderienė
Komunikacijos vadovė
UAB DK "PZU Lietuva"
Konstitucijos pr. 7, Vilnius
Tel. +370 5 272 8945
Mob. +370 698 37318, el. p. j.minderiene@pzu.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.