Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Lietuva – darbščių žmonių ir didelių galimybių šalis

2013-11-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su stambiausius ir aktyviausius užsienio investuotojus vienijančia asociacija „Investuotojų forumas" diskutavo apie Lietuvos verslo aplinką, kovą su korupcija bei šešėline ekonomiką.

„Užsienio investicijos ne tik kuria naujas darbo vietas, bet ir prisideda prie valstybės ekonomikos augimo bei su savimi atsineša aukštą darbo kultūrą. Lietuvai visada reikės skaidraus, atsakingo ir konkurencingo verslo, todėl džiaugiuosi, kad investuotojai Lietuvą mato kaip galimybių šalį, kurioje daug talentingų, darbščių ir profesionalių žmonių" - sakė Respublikos Prezidentė.

Kviesdama investuoti Lietuvoje, Prezidentė „Investuotojų forumo" narius paragino atrasti ne tik didžiuosius Lietuvos miestus, bet ir mažesnius miestelius. Pasak Prezidentės, naujas verslas mažame miestelyje - tai ne tik nauja perspektyva visiems jo gyventojams, bet kartu ir neišnaudota galimybė į mūsų šalį investuojančiam verslui.

Prieš 14 metų įkurtas „Investuotojų forumas" vienija daugiau kaip 50 kompanijų iš bankininkystės, telekomunikacijų, paslaugų ir kitų sektorių. Jų dėka Lietuvoje buvo sukurta apie 26 tūkstančius darbo vietų.

Dovilė Dildaitė
Spaudos Tarnybos sekretorė
Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
2664 018
dovile.dildaite@prezidentas.lt

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.