Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

„Snoro Lizingas“ tampa „Mokilizingu“

2013-11-08

Išperkamosios nuomos ir vartojimo paskolų bendrovės „Snoro Lizingas“ pavadinimas keičiamas į „Mokilizingas“. „Mokilizingo“ planuose – paslaugų plėtra ir didesnis partnerių tinklas.

Lizingo bendrovė nauju vardu ir prekės ženklu pradės veikti nuo lapkričio 8 dienos. Nuo dabar pradedamas ir prekinio ženklo keitimas įmonės padaliniuose ir pas daugiau kaip 1500 bendrovės partnerių. Nuo lapkričio 13 dienos atitinkamai keisis ir bendrovės juridinis pavadinimas.

„Mokilizingas“ yra naujas pavadinimas, kuris geriau atspindi pokyčius mūsų veikloje –  į priekį jau kelis mėnesius žengiame su solidžiu Estijos banko LHV ir Lietuvos kapitalo investicijų fondo užnugariu. Pats žodis "Moki" siejamas ne vien su mokėjimu pinigais ar mokesčiais, o su žinojimu ir sugebėjimu, mokėjimu pasirinkti“, – sakė „Mokilizingo“ direktorius Jurgis Rubaževičius.

Pavadinimo ir prekės ženklo keitimas nesukels rūpesčių – visos sutartys, teisės ir įsipareigojimai išliks nepakitę. Bendrovės klientai ir partneriai neturės atlikti jokių papildomų veiksmų - naujų sutarčių pasirašyti nereikės, sąskaitos, investicijos bei paskolos galios ir įmonei pakeitus pavadinimą.

Bendrovė planuoja plėsti paslaugų spektrą bei partnerių tinklą.

 „Tęsime pradėtus darbus, tačiau planuojame suteikti naujų, patogių paslaugų – pirkinių draudimą, specialių lojalumo programų pasiūlymų ir inovatyvių mokėjimo sprendimų – tai tik dalis mūsų planų“, – sakė J. Rubaževičius.

Pagrindinė bendrovės strateginė veiklos kryptis – teikti išperkamosios nuomos ir vartojimo kreditų paslaugas – bus plėtojama ir toliau, o artimiausios „Mokilizingo“ investicijos bus skirtos didinti paslaugų kokybės – patogumo ir paprastumo – gerinimą.

„Paslaugų paprastumu ir aiškumu bendrovė sieks toliau išsiskirti rinkoje – bus siekiama, kad klientams būtų aiškios paskolų sąlygos, aišku, iš ko susideda lizingo paslaugų kaina. Retas skolindamasis iki galo supranta visas sąlygas ir sugeba atsirinkti naudingiausią bei labiausiai vartojimo reikmes atitinkantį pasiūlymą. „Mokilizingas“, iš esmės, tikisi sukurti išprususią bei skaidrią vartojimo paskolų rinką.  Manome, kad šiuo metu to aiškumo trūksta rinkoje“, – sakė direktorius.

„Mėgstantys pirkti neišeinant iš namų jau tikrai įvertino mūsų savitarnos internetiniame puslapyje galimybes, dabar šis sprendimas baigiamas pritaikyti internetinėms parduotuvėms, kuriose mūsų klientai galės atsiskaityti patogiau ir greičiau“, – sakė įmonės direktorius.

Anot J. Rubaževičiaus, bendrovės paslaugomis jau yra pasinaudoję daugiau nei 800 tūkst. klientų.

Pasak LHV banko stebėtojų tarybos pirmininko Rainio Lohmuso (Rainio Lomuso), Lietuvos ūkio kilimas ir gerėjantys gyventojų ir verslo lūkesčiai leidžia tikėtis vartojimo apimčių augimo.

„Tikime geromis perspektyvomis išperkamosios nuomos ir vartojimo paskolų rinkose. Buvimas kartu su Estijos banku LHV „Mokilizingui“ suteiks stiprų užnugarį iš Šiaurės kaimynų, inovacijas, pasiteisinusius ir patogius sprendimus. Tarptautinės Estijos investicijų grupės patirtis Lietuvos finansų sektoriui suteiks daugiau konkurencijos ir naujų finansinių instrumentų, pagerins finansinių paslaugų prieinamumą“, – teigė R. Lohmusas.

„Mokilizinge“ dirba virš 50 didelę patirtį turinčių darbuotojų.

Apie „Mokilizingą“

„Mokilizingas“ yra svarus ir patyręs žaidėjas finansų rinkoje – „Mokilizingas“ (tuometinis „Snoro lizingas“) rinkoje veikia jau 14 metų, veiklą pradėjusi 1999 metais bendrovė tuomet buvo šių paslaugų pradininkė Lietuvoje.

Inovacijos ir tinkami sprendimai lėmė tai, kad „Mokilizingo“ paslaugomis jau yra pasinaudoję 800 tūkst. klientų. Įmonės vartojimo paskolų portfelis 2012 metų pabaigoje siekė 18,3 mln. litų, išperkamosios nuomos paslaugų portfelis – 37 mln. litų.

„Mokilizingo“ paslaugas teikia daugiau nei 1500 partnerių visoje Lietuvoje. Partnerių sąrašą ir daugiau informacijos apie įmonę galima pasiekti internetinėje svetainėje www.mokilizingas.lt

Apie LHV

1999 metais įkurta Estijos investicijų įmonė „Lohmus, Haavel & Viisemann“ 2009 metais tapo investicijų banku LHV. LHV grupė Lietuvoje įsikūrė 2005 metais Lietuvoje ir paslaugas teikia jau daugiau nei 8 metus.

LHV šiuo metu Lietuvoje siūlo profesionalias vertybinių popierių prekybos ir turto valdymo paslaugas, kelerius metus iš eilės LHV bankas yra trečias didžiausias prekybos tarpininkas Nasdaq OMX Baltijos šalių biržose, bankui dvejus metus iš eilės buvo suteiktas prestižinis „Baltijos biržų metų nario“ apdovanojimas.

LHV banko skyriai yra Vilniuje, Rygoje, Taline, Tartu ir Helsinkyje. LHV dirba daugiau negu 170 darbuotojų.

Tomas Vaišvila
Projektų vadovas
vipcommunications
+370 640 56396
tomas@vipcommunications.lt

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.