Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto strateginiu investuotoju tapo "Arvi"

2013-10-15

Spalio 15 dieną ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto steigėjai BI Norwegian Business School ir Norvegijos verslo plėtros fondas "Innovation Norway" pasirašė sutartį su kompanija "Arvi". Sutartimi patvirtinta, kad strateginiu ISM universiteto investuotoju tapo "Arvi".

Naujasis investuotojas artimiausiu metu prisidės prie ISM universiteto planų stiprinti konkurencingumą tarptautinėje aukštojo mokslo rinkoje: diegti naujas studijų programas, aktyviau ieškoti studentų ir dėstytojų užsienio rinkose, siekti prestižinės Europos kokybės akreditacijos EQUIS. "Arvi" valdybos narys Justas Kučinskas patvirtino, jog ISM kaip institucija išlaikys sprendimų autonomiją, nepakitusią universiteto vadovybę bei puoselės ilgametį bendradarbiavimą su BI.

 "Arviヤ jau du dešimtmečius rūpinasi Lietuvos mokslo, kultūros ir švietimo plėtra. Mes artimai bendradarbiaujame su daugeliu Lietuvos aukštųjų mokyklų, tačiau tapti tokio garbingo universiteto partneriu mums yra didelis iššūkis. Esame pasirengę remti universiteto autonomiją ir visiškai pasitikėsime rektoriaus bei universiteto savivaldos sprendimais. Prisidėsime prie geriausių pasaulio vadybos mokslo tradicijų tąsos ir sieksime sukurti dar patrauklesnį ISM veidą Lietuvos ir užsienio studentamsヤ, - sakė "Arviヤ valdybos narys Justas Kučinskas.

BI Norwegian Business School taps smulkiuoju ISM akcininku ir išliks universiteto valdyboje. Valdybos sudėtį papildys strateginio investuotojo atstovai, taip pat bus ieškoma naujų narių, turinčių tarptautinės akademinės patirties bei galinčių prisidėti, diegiant tarptautinį EQUIS kokybės standartą. ISM ir BI išlaikys dvigubo diplomo susitarimus ir tęs bendradarbiavimą visuose studijų lygmenyse. 

"Ir toliau išliksime strateginiais ISM patarėjais plėtros ir akademiniais klausimais. Sieksime, kad "Arvi" puoselėtų mūsų pradėtus strateginius universiteto plėtros planus. Mūsų ir "Arvi" vadovų požiūriai daugeliu ISM akademinės ir korporacinės plėtros klausimų sutapo, švietimo srityje mes puoselėjame vienodas vertybes ir matome vienodus tikslus. O kompanijos pasiūlytas sprendimas siekti universiteto kaip ne pelno siekiančios organizacijos statuso buvo mūsų seniai numatytas tikslas. Esame tikri, kad su šiuo naujuoju investuotoju mums pavyks pasiekti dar geresnių rezultatų Europos aukštojo mokslo erdvėje", - sakė BI Norwegian Business School viceprezidentas ir ISM Valdybos pirmininkas Jens P. Tondel.

ISM Valdybos pirmininkas priminė, jog sprendimas ieškoti strateginio investuotojo buvo priimtas, peržvelgus ISM universiteto plėtros strategiją ir supratus neišvengiamą papildomų investicijų poreikį. Ateinančiais metais ISM pasiūlys studentams dvi naujas, kartu su JAV Ilinojaus technologijų institutu parengtas studijų programas: Industrinių technologijų vadybą ir IT vadybą. Stiprindamas inovacijų ir verslumo kultūrą,  kitais metais duris atvers ISM Verslo inovacijų institutas. Universiteto planuose ir prestižinė verslo mokyklų EQUIS akreditacija, padėsianti ISM įsilieti į pasaulio universitetų elitą bei tapti geidžiamiausia aukštąja mokykla geriausiems studentams bei akademikams.

Prieš pasirašant sutartį su "Arvi", ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto akcininkai buvo BI Norwegian Business School, "Innovation Norway" ir privatūs investuotojai.

Apie ISM Vadybos ir ekonomikos universitetą:ᆲ
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas, įkurtas 1999 m., yra pirmasis nevalstybinis universitetas Lietuvoje. Universiteto steigėjas - BI Norwegian Business School, pripažįstamas viena didžiausių ir geriausių aukštųjų verslo mokyklų Europoje. Universitetas siūlo visų pakopų studijas: bakalauro, magistratūros ir  doktorantūros, taip pat rengia vadovų studijas ir mokymus. Universiteto studijų kokybę patvirtina Tarptautinė kokybės akreditacija (IQA) ir Europos kreditų perkėlimo sistemos etiketė (ECTS label), leidžianti mainų programų partneriais rinktis pažangiausius Europos universitetus. Universitetas siekia ugdyti ne tik sėkmingus, bet ir atsakingus verslo lyderius. ISM yra vienas iš 100 pirmųjų verslo mokyklų, prisijungusių prie Jungtinių Tautų atsakingo vadybos mokymo principų iniciatyvos (Principles for Responsible Management Education - PRME). ISM Facebook'e: http://www.facebook.com/ISM.university

Kornelija Kunigonytė
Rinkodaros direktorė
ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Tel. (8 5) 212 3960,
El. paštas: kornelija.kunigonyte@ism.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.