Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Lietuvos paštas užbaigė "Snoro" mažmeninio tinklo įsigijimo sandorį

2012-11-05

Valstybės valdoma akcinė bendrovė Lietuvos paštas ir BAB bankas SNORAS užbaigė mažmeninio tinklo įsigijimo sandorį.

"Man malonu patvirtinti, kad taupomųjų skyrių mažmeninio tinklo įsigijimo sandoris buvo užbaigtas. Tokių sandorių įvykdymas galimas tik visoms sandorio šalims nuosekliai dirbant. Taupomųjų skyrių mažmeninio tinklo pardavimas yra naudingas Snoro kreditoriams, nuomotojams ir mini-bankų darbuotojamsヤ, - taupomųjų skyrių mažmeninio tinklo pardavimą komentuoja bankroto administratorius Neil Cooper.

Kaip buvo skelbta anksčiau, kol kas buvusiuose banko トSnoras" taupomuosiuose skyriuose bus teikiamos šiuo metu paštuose siūlomos finansinės paslaugos: įmokų ir mokesčių surinkimas, perlaidų siuntimas ir gavimas, pinigų išgryninimas, vartojimo kreditų išdavimas ir kt. Ateityje ketinama pasiūlyti ir naujų finansinių paslaugų.

Lietuvos paštas įsigijo 214 finansinių paslaugų teikimo vietų. Planuojama, kad pirmieji mini-bankai gyventojams duris atverti turėtų jau šių metų pabaigoje.

Artimiausiu metu Lietuvos paštas ketina ieškoti naujų darbuotojų, kurie turėtų patirties finansinių paslaugų teikimo srityje. Planuojama priimti apie 100 naujų darbuotojų.

Akcinė bendrovė Lietuvos paštas - plačiausią pašto paslaugų teikimo vietų tinklą turinti bendrovė Lietuvoje. Lietuvos paštas taip pat teikia logistikos, finansinio tarpininkavimo ir elektronines paslaugas.

AB Lietuvos paštas ir BAB bankas SNORAS informacija
Tomas Vaišvila
Viešųjų ryšių departamentas
AB bankas SNORAS
Tel.:      +37052327330
Mob.:   +37065621144
E-mail: t.vaisvila@snoras.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.