Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Lietuvos ambasada Italijoje mugėje "Fiera del Levante" pristato verslo ir turizmo galimybes

2012-09-12

Lietuvos ambasada Italijoje bendradarbiaudama su Italijos ir Lietuvos  prekybos rūmais bei Lietuvos generaliniu garbės konsulatu Bario mieste rugsėjo 8-16 dienomis 76-ojoje tarptautinėje verslo mugėje "Fiera del Levante" pristato verslo ir turizmo galimybes Lietuvoje.

Mugėje savo produkciją pristato Lietuvos maisto ir gėrimų pramonės įmonės. Italijos verslininkai taip pat bus supažindinti su Lietuvos logistinių ir turizmo paslaugas teikiančių bendrovių veikla. 

Rugsėjo 14 dieną  kartu su Pietų Italijos verslo asociacijomis ir prekybos rūmais rengiama konferencija "Italijos verslo galimybės Lietuvoje". Šio renginio tikslas - atkreipti Italijos verslininkų dėmesį į Lietuvos rinkos privalumus, supažindinti potencialius verslo partnerius Italijoje su Lietuvos investicinėmis ir eksporto galimybėmis, pateikti  informaciją apie Lietuvoje taikomas verslo skatinimo iniciatyvas ir  mokestines  lengvatas. 

Tikimasi, kad verslo galimybių Lietuvoje pristatymas Baryje paskatins glaudesnius Lietuvos bendrovių kontaktus su Pietų Italijos regiono įmonėmis, sukurs glaudesnius ryšius tarp vartotojų ir gamintojų, paskatins Lietuvos ir Italijos įmones aktyviau išnaudoti dvišalio ekonominio bendradarbiavimo galimybes. Mugės metu eksponuojama Mariaus Jovaišos nuotraukų paroda "Neregėta Lietuva".

URM Informacijos ir viešųjų ryšių departamentas

Visuomenės informavimo skyrius, tel. 236 2451

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.