Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Baltijos agroverslo institute delegacijos iš Afganistano, Pakistano ir Tadžikistano

2012-08-28

Baltijos agroverslo instituto (BAVI) kvietimu š. m. rugpjūčio 27 – rugsėjo 3 dienomis Lietuvoje vieši Afganistano Islamo (Goro provincijos), Pakistano Islamo ir Tadžikistano Respublikų delegacijos, kurioms vadovauja šių šalių veterinarijos tarnybų ir žemės ūkio ministerijų aukšti pareigūnai ir vadovai.

Vizito metu svečiai bus supažindinti su Lietuvos šalutinių gyvūninių produktų tvarkymo sistema, lankysis Nacionaliniame maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo institute, Žemės ūkio ministerijoje, gyvūninių atliekų tvarkymo įmonėje UAB "Rietavo veterinarinė sanitarija", mėsos perdirbimo įmonėje UAB "Agrovet" ir kt.

Baltijos agroverslo institute vyks apvalaus stalo diskusija "Maisto saugos ir veterinarijos teisės aktų suderinimas su tarptautiniais standartais ir ES reikalavimais. Šalutinių gyvūninių produktų tvarkymo sistema Lietuvoje ir ES".

Afganistano Islamo, Pakistano Islamo ir Tadžikistano Respublikų specialistų vizitas surengtas įgyvendinant Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos finansuojamą Vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai projektą "Afganistano Islamo Respublikos, Tadžikistano Respublikos, Pakistano Islamo Respublikos veterinarinės sistemos stiprinimas: valstybinė veterinarinė sanitarinė kontrolė provincijos (regioniniu), centriniu ir tarpvalstybiniu lygmeniu".

Jurga Laurinavičienė
Projektų konsultantė
VšĮ Baltijos agroverslo institutas
Tel.: 8-5 2107314
info@bavi.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.