Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

"Iki" nuo rugpjūčio vadovaus E. L. Stefanovas

2012-07-27

Prekybos tinklus "Iki", "IKI Express" ir "IKI Cento" Lietuvoje ir Latvijoje valdančios UAB "Palink" generaliniu direktoriumi nuo rugpjūčio taps Emilis Lazarovas Stefanovas (Emil Lazarov Stefanov). Iki šiol jis vadovavo "REWE" grupei priklausantiems prekybos tinklams "BILLA" Bulgarijoje ir Rumunijoje. "Iki" generalinio direktoriaus pareigas E. L. Stefanovas perims iš iki šiol jas ėjusio Marcelio Haraszti, kuris karjerą ir toliau tęs "REWE" grupėje.

Naujasis UAB "Palink" vadovas jau kelis mėnesius gilinasi į bendrovės procesus, susipažįsta su darbuotojais, lanko parduotuves. "Džiaugiuosi, kad "Iki" komanda yra profesionali, turinti daug žinių ir išmananti savo darbą. "Iki" yra gerai valdoma kompanija, todėl mano svarbiausias tikslas bus toliau tęsti sėkmingą jos plėtrą", – sako E. L. Stefanovas.

E. L. Stefanov turi 23 metų patirtį prekybos sektoriuje, yra dirbęs kompanijose "Reckitt Benckiser", "METRO Cash & Carry" ir kt. Nuo 2003 metų jis vadovavo "REWE" grupei priklausančioms kompanijoms "BILLA Bulgarija" ir "BILLA Rumunija".

M. Haraszti vadovavo UAB "Palink" nuo 2008 metų. 2011 metais kompanijos rezultatai buvo vieni geriausių per visus 20 veiklos Lietuvoje metų. "Džiaugiuosi, kad per tokį sunkų ekonominės krizės laikotarpį mes sugebėjome sėkmingai tęsti kompanijos plėtrą ir "Iki" tapo daugiausiai parduotuvių turinčiu prekybos tinklu Lietuvoje. Dabar jau esu pasirengęs naujiems iššūkiams "REWE" grupėje ir tvirtai tikiu, kad naujas generalinis direktorius kartu su komanda sukurs daug naujų "Iki" sėkmės istorijų", – sako M. Haraszti.

UAB "Palink", valdanti 233 parduotuves Lietuvoje ir 51 parduotuvę Latvijoje, yra viena iš 10 didžiausių kompanijų Baltijos šalyse. Pagrindinis UAB "Palink" akcininkas – "REWE" grupė – yra viena pirmaujančių prekybos įmonių Vokietijoje, priklausanti Europos Savarankiškų prekybos įmonių aljansui "Coopernic". Tai antra pagal dydį maisto prekių prekybos organizacija Europoje, kurios užimama rinkos dalis sudaro 10 procentų.

Valdas Lopeta
IKI komunikacijos skyriaus vadovas
Tel.:+370 5 26 01 700
Mob. tel.: +370 650 77 473
El.p. valdas.lopeta@iki.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.