Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Prestižinėje baldų parodoje - lietuvių vystomas prekės ženklas "Parra"

2012-04-12

Didžiausio dėmesio pasaulyje sulaukiančioje Milano baldų parodoje "Salone Internazionale del Mobili" antrus metus iš eilės dalyvaus ir Lietuvos baldų gamintojai. Į prestižiškiausią baldų parodą pernai įžengusi SBA baldų kompanija šiemet šimtams tūkstančių lankytojų pristatys dvigubai didesnę SBA vystomo prekinio ženklo "Parra" svetainės ir miegamojo baldų bei aksesuarų ekspoziciją.

"Milano paroda "I Saloni" baldų pramonei yra tas pats, kas Milano mados savaitė drabužių kūrėjams ir gamintojams - čia pristatomos naujausios dizaino idėjos, užmezgami svarbiausi kontaktai. Pasaulyje per metus vyksta vos kelios parodos, kurios galėtų prilygti "I Saloni". Milano paroda - svarbiausias metų renginys baldų pramonei", - sako "Parra" vadovas Constantin Kozonis.

 

Pernai, jubiliejinėje 50-oje "I Saloni" parodoje, apsilankė daugiau nei 300 000 žmonių, o savo produkciją pristatė daugiau nei 3000 gamintojų iš viso pasaulio. "Ši paroda pirmiausia yra skirta specialistams - paprasti lankytojai į ją įleidžiami tik porą dienų per savaitę", - pasakoja C.Kozonis.

 

Būti pakviestam dalyvauti Milano baldų parodoje - jau yra didelis bendrovės įvertinimas. SBA baldų kompanija yra vienintelė Lietuvos bendrovė gavusi tokį kvietimą. "Tai paroda diktuojanti ir pristatanti naujausias baldų madas ir unikalius, nematytus sprendimus. Kad būtu pakviesta joje dalyvauti bendrovė turi užsidirbti gerą vardą baldų rinkoje ir kurti gaminius, galinčius sudominti išrankiausią auditoriją. SBA baldų kompanija ne vienerius metus nuosekliai dirbo, kol 2011 m. buvo pakviesta dalyvauti parodoje. Tai, kad šiemet galime pristatyti savo gaminius dvigubai didesniame plote, taip pat yra tam tikras mūsų rezultatų įvertinimas", - sako "Parra" vadovas.

 

200 kv.m. ploto stende SBA baldų kompanija pristatys modernių korpusinių ir minkštų baldų "Parra" kolekcijas svetainės bei miegamojo kambariams.

 

"Parra" prekės ženklas jau įsitvirtino Rytų rinkose - žinomumas ir populiarumas auga Rusijoje, Ukrainoje ir Vidurio Azijos šalyse. Mūsų ambicija - siekti pripažinimo ne tik šiose rinkose, bet ir įsitvirtinti  Vakarų Europoje, JAV, Azijos, Pietų Amerikos šalyse. Pernai, kai pirmą kartą savo baldus pristatėme "I Saloni", sulaukėme dėmesio ir gerų atsiliepimų, tad šiemet ekspoziciją išplėtėme", - sako C.Kozonis.

 

Baldų paroda  "Salone Internazionale del Mobili" šiemet vyks balandžio 17-22 dienomis.

SBA baldų kompanija, priklausanti koncernui SBA, yra didžiausia Baltijos šalyse grupė, vienijanti baldų gamybos įmones Lietuvoje ir Rusijoje - AB "Klaipėdos baldai", AB "Šilutės baldai", AB "Kauno baldai", UAB "Visagino linija", UAB "Germanika" ir UAB "Novo Mebel".

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.