Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Premjeras padėkojo Investuotojų forumo dalyviams už konstruktyvų dialogą krizės metu

2012-04-04

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius dalyvavo tradiciniame Investuotojų forume. Šiais metais vykusio forumo tema - "Kas padaryta ir ką daryti?"
"Džiaugiuosi galimybe su Jumis aptarti šiandien aktualius klausimus, išgirsti Jūsų nuomonę, vertinimus bei pasiūlymus. Nors ir ne visuomet sėkmingai, bet nemažai Investuotojų forumo pasiūlymų per tris metus buvo įgyvendinta. Dabar, ekonomikai augant, atsiveria erdvės naujoms galimybėms ir perspektyvoms toliau gerinti verslo aplinką, pritraukti daugiau užsienio investuotojų," - sveikindamas septintojo Investuotojų forumo dalyvius kalbėjo Vyriausybės vadovas.

Premjeras A. Kubilius padėkojo renginio dalyviams už konstruktyvų dialogą recesijos metu ir pabrėžė, kad XXI a. mūsų laukia nauji iššūkiai, todėl turime nebijoti globalios konkurencijos, būti dinamiški bei atviri. Premjeras taip pat pasiūlė kartu ieškoti naujų bendravimo platformų siekiant į šią svarbią  diskusiją įtraukti kuo didesnę dalį visuomenės.
Investuotojų forumo metu dalyviai aptarė, kas padaryta mokesčių, darbo santykių, žemės ir teritorijų planavimo, korupcijos mažinimo srityse ir ką dar galima nuveikti iki artėjančių Seimo rinkimų. Didžiausi investuotojai į Lietuvos rinką Vyriausybei pateikė savo rekomendacijas, kaip sustiprinti šalies ekonomiką, pagerinti verslo ir investicinę aplinką.
2012-04-04   Spaudos tarnyba

 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.