Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Etikos ir procedūrų komisija priėmė sprendimus dėl Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio elgesio bei Seimo nario Valentino Mazuronio viešų pasisakymų

2012-03-28

Kovo 28 d. Seimo Etikos ir procedūrų komisija priėmė sprendimą dėl Seimo nario Remigijaus Žemaitaičio elgesio. Komisija, išnagrinėjusi Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės kreipimąsi, nusprendė rekomenduoti Seimo nariui Remigijui Žemaitaičiui suderinti savo elgesį su valstybės politikų elgesio kodekse nustatytais valstybės politiko elgesio principais ir reikalavimais bei vengti posakių, diskredituojančių Lietuvos Respublikos Seimo ir Seimo narių autoritetą.

Taip pat Komisija išnagrinėjo Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės kreipimąsi dėl Seimo nario Valentino Mazuronio viešų pasisakymų. Komisija pripažino, kad Seimo narys Valentinas Mazuronis viešai komentuodamas Seimo Pirmininkės Irenos Degutienės pasisakymą iki pranešimo, kai Seimo Pirmininkė pateikė ypatingą skubą dėl Seimo nutarimo "Dėl Seimo laikinosios tyrimo komisijos dėl Lietuvos Respublikoje veikiančių komercinių bankų priežiūros efektyvumo ir situacijos bankrutuojančioje akcinėje bendrovėje banke "Snoras" išsiaiškinimo sudarymo" projekto, valstybės politikų elgesio kodekso įstatymų nuostatų nepažeidė.

Komisijų biuro patarėja Agnė Jonaitienė
Tel. (85)2396581

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.