Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

"Bitė" gavo leidimą Lietuvoje naudotis dažniu, tinkamu 4G paslaugoms

2012-03-22

"Bitė" gavo leidimą Lietuvoje naudotis dažniu, tinkamu 4G paslaugoms


Sritys: Ekonomika, IT&T
2012-03-22 15:14

Telekomunikacijų bendrovė "Bitė Lietuva" laimėjo viešąjį konkursą ir teisę naudoti radijo dažnius, tinkamus teikti 4G (LTE) ryšio paslaugas. Leidimus naudoti radijo dažnius iš 2500-2600 MHz ir 2620-2680 MHz be "Bitė Lietuva" taip pat laimėjo "Omnitel" ir "Tele2".

"Bitės" tinklas Lietuvoje ir Latvijoje yra parengtas perėjimui prie 4G ryšio standarto, šiuo metu tęsiame technologijos bandymus. Paslaugą mūsų klientams suteiksime ir 4G ryšį pristatysime tuomet, kai vartotojams bus plačiai prieinami 4G ryšį palaikantys įrenginiai: išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, mobiliojo interneto modemai", – sakė "Bitės" grupės generalinio direktoriaus pavaduotojas klientams Chris Robbins.

Pasak "Bitės" atstovo, pasaulinėje technologijų rinkoje nebeskiriama tiek dėmesio skaičiui prieš raidę G – viską lemia vartotojų patirtis naudojantis mobiliojo interneto paslauga, aptarnavimas ir tų paslaugų kokybė. "Šiems dalykams dabar ir skiriame didžiausią dėmesį ir investicijas", – teigė C. Robbins.

Sausio pradžioje kaimyninėje Latvijoje veikianti ir "Bitės" grupei priklausianti bendrovė "Bitė Latvija" gavo vieną plačiausių 4G paslaugoms tinkamų radijo dažnių juostų (2500MHz-2690Mhz) už 742 tūkst. latų.

Raminta Rimkienė
„Bitės“ atstovė ryšiams su visuomene
Tel. +37069923701
El. paštas raminta.rimkiene@bite.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.