Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Bankroto administratorius teismui pateikė kreditorių reikalavimų sąrašą, kurių bendra suma 9,4 mlrd. litų

2012-03-14


Šiandien bankroto administratorius teismui pateikė detalius banko トSnoras" kreditorinius reikalavimus vertinimo procesui. Bendra pateiktų kreditorinių reikalavimų suma suma siekia 9,4 mlrd. litų, tačiau dalis šių reikalavimų yra ginčijama, todėl galutinė teismo patvirtintų reikalavimų suma gali ženkliai keistis.

Per 30 dienų terminą bankroto administratorius kartu su トSnoro" specialistais patikrino 27708 gautas kreditorių paraiškas. Kiekvienas kreditorinis reikalavimas buvo analizuojamas lyginant kreditoriaus pateiktus duomenis su banko トSnoras" duomenimis. Beveik 500 banko darbuotojams teko apdoroti apie 270000 dokumentų lapų, o tai plotu prilygsta kone 40 krepšinio aikščių. Kiekvienas pateiktas reikalavimas ir jo priedai buvo nuskanuoti, sugrupuoti ir išsaugoti elektroninėje banko sistemoje. Tuo pačiu dokumentų originalai saugomi banko トSnoras" archyve.

Kartu su kreditorių sąrašu Vilniaus apygardos teismui pristatytas 40 GB duomenų apimties kietasis diskas su detaliu lyginamuoju tvarkaraščiu, originalių kreditorinių reikalavimų ir lydinčiųjų dokumentų kopijomis. Tai turėtų pagelbėti teisėjui daug greičiau ir paprasčiau peržiūrėti lydinčius dokumentus vertinimo proceso metu. Ir tuo pačiu, teisėjui paprašius bankroto administratorius pateiks originalius dokumentus.

Taip pat bankroto administratorius teismu pateikė ir 311 kreditorinių paraiškų, kurios buvo gautos pasibaigus kreditorinių reikalavimų pateikimo terminui.
-------------------------------------------


Pasiteiravimui:
Tomas Vaišvila
Banko トSnoras" ryšių su visuomene skyrius
tel. +37052327330,
mob. +37065621144,
el. paštas t.vaisvila@snoras.comNorint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.