Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

"Compensa" ne gyvybės draudimas didins investicijas Lietuvoje

2012-02-21

"Compensa" ne gyvybės draudimas didins investicijas Lietuvoje


Sritys: Ekonomika, Finansai
2012-02-21 15:30

Didžiausiai draudimo grupei Vidurio ir Rytų Europoje "Vienna Insurance Group" priklausanti bendrovė "Compensa" investuos 4 milijonus litų ir sustiprins pardavimų struktūras Lietuvoje. "Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group" Lietuvos filialas, 2011 m. surinkęs 52.5 mln. litų draudimo įmokų, iki 2014 m. planuoja užimti 7 proc. rinkos dalies. Šią žinią šiandien spaudos konferencijoje pranešė "Compensa" valdybos narys atsakingas už Baltijos šalis Wolfgang Stockmeyer.

2011 m. pardavimų rezultatai

2011 m. buvo pirmieji pilni "Compensa" veiklos metai Lietuvos rinkoje, per kuriuos "Compensa" ne gyvybės draudimo įmokos pasiekė 52.5 mln. litų, ir ši draudimo bendrovė pakilo į 7-ąją vietą didžiausių Lietuvos draudimo bendrovių tarpe. Daugiausiai draudimo įmokų surinkta iš transporto draudimo. "Esame labai patenkinti draudimo įmokų Lietuvoje apyvarta, kuri pranoko visus mūsų išankstinius lūkesčius, kuriuos užsibrėžėme 2010-aisiais ateidami į Lietuvos rinką", – spaudos konferencijoje sakė "Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group" Lietuvos filialo vadovas Ignas Panka.

Naujos investicijos pardavimų srityje

"Compensa" siekia įsitvirtinti rinkoje siūlydama aukštos kokybės draudimo produktus ir paslaugas. "Norime išsiskirti rinkoje novatoriškumu, įgyvendindami geriausius sprendimus, operatyviai ir patikimai teikdami pagalbą savo klientams bei tarpininkams. Visų pirma, tai reiškia žalų reguliavimo kokybę ir operatyvumą bei komisinių mokėjimo tvarką", – pabrėžė W. Stockmeyer.

Todėl, sekdama kitų rinkų pavyzdžiu, "Compensa" Lietuvoje nusprendė įkurti atskirą paslaugų įmonę "Compensa Services", kurios veikla apsiribos vien tik pardavimais. Ši įmonė taip pat priklauso "Vienna Insurance Group". Ignas Panka, vadovaujantis "Compensa" Lietuvos filialui, paskirtas ir naujosios bendrovės vadovu. "Compensa Services" specializuosis draudimo paslaugų pardavime ir ypatingą dėmesį skirs geriausių sąlygų tarpininkams užtikrinimui. Visą kitą veiklą, t.y rizikos vertinimą, žalų išmokėjimą ir kt. ir toliau vykdys "Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group" Lietuvos filialas.

"Tikimės produktyvaus ilgalaikio bendradarbiavimo su mūsų agentais ir brokeriais, nes tai yra sėkmės Lietuvos ir kitų šalių rinkose pagrindas. Šiuos tikslus galima pasiekti tik teikiant kokybiškas paslaugas ir užtikrinant patikimą partnerystę. Bendrovės "Compensa Services" įkūrimas – tai pirmas žingsnis, įgyvendinant šią strategiją", – sakė Piotr Domagala, naujai išrinktas "Compensa Services" valdybos narys, taip pat žalų reguliavimo, atsiskaitymų, personalo, IT ir rizikos vertinimo departamento vadovas Lietuvoje. Anot jo, tokia praktika yra taikoma Lenkijoje ir kitose šalyse, todėl nuspręsta šį modelį taikyti ir Lietuvoje.

Apie "Vienna Insurance Group"

"Vienna Insurance Group" (VIG) yra viena didžiausių draudimo bendrovių Vidurio ir Rytų Europoje. Jos centrinė būstinė įsikūrusi Vienoje. "Vienna Insurance Group" turi filialus ir draudimo bendroves Albanijoje, Bulgarijoje, Vokietijoje, Estijoje, Gruzijoje, Kroatijoje, Latvijoje, Lichtenšteine, Lietuvoje, Makedonijoje, Juodkalnijoje, Lenkijoje, Rumunijoje, Rusijoje, Serbijoje, Slovakijoje, Čekijoje, Turkijoje, Vengrijoje, Ukrainoje ir Baltarusijoje. Be to, "Wiener Städtische Versicherung" turi filialus Italijoje ir Slovėnijoje; "Donau Versicherung" turi filialą Italijoje.

Austrijos rinkoje "Vienna Insurance Group" (VIG) turi pozicijas kartu su "Wiener Städtische Versicherung" , "Donau Versicherung" ir "Sparkassen Versicherung".

Ne gyvybės draudimo paslaugas teikiantis "Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group" Lietuvos filialas buvo įkurtas 2010 m. kovo 31 d. Šiandien ši bendrovė užima 4,6 procento ne gyvybės draudimo rinkos.

Ignas Panka, direktorius
Mob.tel. 867267376
El.paštas: Ignas.Panka@compensa.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.