Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Bankui "Snoras" pateikta daugiau kaip 25 500 kreditorių paraiškų

2012-02-09

Iki vasario 9 d., likus dienai iki teismo nustatyto banko „Snoras" kreditorinių reikalavimų pateikimo termino pabaigos, bankroto administratoriui pateikta daugiau kaip 25500 paraiškų. Maždaug pusę paraiškų formų kreditoriai pateikė banko skyriuose, pusė jų gauta paštu.

Bankroto administratorius Neilas Kuperis (Neil Cooper) primena, kad kreditorinės paraiškos dar priimamos šiandien ir penktadienį, 2012 m. vasario 10 dieną, iki veikiančių banko padalinių darbo pabaigos. Kreditoriai paraiškas gali teikti paštu, tačiau laiškas turi būti registruotas ne vėlesne kaip š.m. vasario 10 dienos data.

Visi kreditoriai, norintys pareikšti reikalavimus bankrutavusiam bankui „Snoras", turi tai padaryti ne vėliau 2012 m. vasario 10 dienos. Banko „Snoras" bankroto administratorius nepriims ir nesvarstys kreditorių reikalavimų, pareikštų vėliau nei 2012 m. vasario mėn. 10 dieną, išskyrus tuos atvejus, kai kartu su reikalavimu kreditorius pateiks ir teismo nutarties, pripažįstančios termino praleidimo priežastis svarbiomis, kopiją.

Rekomenduojamą kreditorinių reikalavimų formą, kuri sukurta siekiant palengvinti šią procedūrą, galima gauti veikiančiuose banko skyriuose arba interneto svetainėje www.snoras.com. Informaciją telefonu taip pat teikia „Snoro" kontaktų centras.

Visoje Lietuvoje veikia 17 banko „Snoras" padalinių, kuriuose banko kreditoriai ir kiti pareiškėjai gali pateikti savo kreditorinius reikalavimus. Visi veikiantys banko skyriais bei poskyriai teikia informaciją klientams apie sąskaitas, indėlio ir paskolos įskaitymo klausimais, refinansavimą, konsultuoja dėl indėlių draudimo kompensacijų apskaičiavimo. Nuo bankroto administravimo pradžios filialuose jau buvo aptarnauta per 37 tūkst. klientų.

Kontaktams:
Tomas Vaišvila
Viešųjų ryšių departamentas
AB bankas SNORAS
Tel.: +37052327330
Mob.: +37065621144
E-mail: t.vaisvila@snoras.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.