Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Nauja lojalumo kortelė "Mylimiausia" sujungs šešių partnerių nuolaidas ir paslaugas Nauja lojalumo kortelė "Mylimiausia" sujungs šešių partnerių nuolaidas ir paslaugas Nauja lojalumo kortelė "Mylimiausia" sujungs šešių partnerių nuolaidas ir paslaugas

2012-02-14

Lietuvoje šeši verslo partneriai – prekybos tinklas IKI, degalinių tinklas "Lietuva Statoil", "Čili" restoranų tinklas, "Gintarinė vaistinė", "Senukų" prekybos tinklas ir SEB bankas – pristatė vieną bendrą nuolaidų kortelę "Mylimiausia". Naujoji kortelė suteiks daugumą partnerių atskiromis kortelėmis taikytų nuolaidų, taip pat papildomų privilegijų ir išskirtinių pasiūlymų, o panorėjus – ir galimybę atsiskaityti tiek prekybos vietose, tiek internetu.

Pasak partnerių, viena bendra lojalumo kortelė pristatoma todėl, kad to pageidavo jų klientai. Partnerių atliktos apklausos parodė, kad daug nuolaidų kortelių prikaupę pirkėjai labai dažnai užmiršta jomis pasinaudoti, taip pat skundžiasi, kad nuo kortelių plyšta jų piniginės. Dėl to auga poreikis kortelių, suteikiančių nuolaidas ne vienos įmonės teikiamoms, skirtingų segmentų paslaugoms, o kartu jos turėtų ir banko kortelės funkciją.

Kortelės "Mylimiausia" partneriai sakosi siekę sukurti tokią kortelę, kuri būtų naudinga klientams kiekvieną dieną ir suteiktų nuolaidas pirmojo būtinumo prekėms ir paslaugoms – maistui parduotuvėje ar restorane, vaistams, kurui ir statybinėms bei buities prekėms, taip pat su ja būtų patogu atsiskaityti, gauti darbo užmokestį. Kortelės "Mylimiausia" turėtojams partneriai savo paslaugoms taikys išskirtines nuolaidas, teiks įvairių vienkartinių akcijų ir pasiūlymų. Skirtumas nuo šešių atskirų partnerių kortelių – kortelės "Mylimiausia" užtenka vienos ir ji kartu gali būti banko kortelė.

Banko kortelę "SEB Mylimiausia MasterCard" klientai gali užsisakyti ir atsiimti bet kuriame SEB banko padalinyje. Pageidaujantieji gauti tik lojalumo kortelę "Mylimiausia", ją gali įsigyti visose kitų partnerių prekybos vietose. Iki balandžio 30 d. kortelė visiems norintiems išduodama nemokamai.

Kortelės "Mylimiausia" startą ją pristačiusios šešios bendrovės pažymėjo dovanodamos miestui rekordinio dydžio širdies instaliaciją Gedimino prospekte, kurią sukūrė menininkas ir scenografas Marius Puskunigis. Milžiniška – 5,55 metrų aukščio ir 5,85 metrų pločio – širdis bus užregistruota Lietuvos rekordų knygoje.

Daugiau informacijos apie lojalumo kortelę "Mylimiausia" galima rasti www.mylimiausia.lt.

Ieva Vaičikauskaitė
„VRP | Hill & Knowlton“ projektų vadovė
Tel.: +370 650 70678
El. p. ievav@vrp.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.