Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Investuotojų forumo "Metų verslo žurnalisto" titulą pelnė A.Tapinas

2012-02-13

Investicijų bei verslo aplinka besirūpinanti asociacija Investuotojų forumas „Metų verslo žurnalisto" titulą nusprendė paskirti televizijos laidos ir interneto portalo „Pinigų karta" kūrėjui Andriui Tapinui. Investuotojų forumo valdybos nuomone, tokį titulą žurnalistas nusipelnė už gebėjimą pateikti verslo temas visuomenei patrauklia forma. Kartu pagerbta ir visa „Pinigų kartos" komanda už profesionalumą, objektyvumą ir atliekamais ekonominiais eksperimentais.
„Geram investiciniam klimatui labai svarbu, kad visuomenė kuo daugiau išmanytų apie ekonomiką ir jos vystymąsi, todėl nuoširdžiai skatiname visus žurnalistus prisidėti prie įvairiapusės verslo tematikos sklaidos žiniasklaidoje", - sako Investuotojų forumo vykdomoji direktorė Rūta Skyrienė. Anot jos, džiugu, kad į „Metų verslo žurnalisto" apdovanojimą pretendavo ne tik pavieniai žurnalistai, bet ir visos kūrybinės žiniasklaidos priemonių komandos.
Televizijos laida ir interneto portalas „Pinigų karta" 2011 metais sužibėjo rengdama ekonominę informaciją ir patarimais paprastiems gyventojams - kaip kaupti senatvei, kaip padidinti būsto vertę, kaip orientuotis automobilių rinkoje, kaip taupyti elektrą, šilumą ir t.t. Be to, „Pinigų kartos" žurnalistai vykdė ir ekonominį švietimą, su įvairiais pašnekovais nagrinėjo itin aktualias verslo temas, pavyzdžiui, progresinius mokesčius, fizinių asmenų bankrotą, kovą su interneto piratavimu, verslo ir valstybės bendradarbiavimą, gyventojų verslumą ir daugybę kitų.
Be Finansų ministerijos į metų sprendimo verslui apdovanojimą pretendavo keliolika verslo temomis žurnalistų, dienraštis „Verslo žinios", žurnalai „IQ" ir „Valstybė. Darnios plėtros idėją įtvirtinti siekianti asociacija titulo „Metų verslo žurnalistas" laimėtoją Andrių Tapiną apdovanojo unikaliu meno kūriniu - skulptoriaus Vytauto Nalivaikos sukurta bronzine skulptūrėle, vaizduojančia žmogaus ranką ir simboliškai joje pražystantį kastuvą, ir diplomu.

Daugiau informacijos:
Andželika Rusteikienė
Tel. +370 5 275 52 58; Mob. +370 624 57 394
El. p. info@investorsforum.lt; andzelika@investorsforum.lt

Asociacija „Investors' forum" (Investuotojų forumas ) yra stambiausių ir aktyviausių investuotojų į Lietuvos ekonomiką asociacija, kurios misija yra investicinės aplinkos gerinimas Lietuvoje. Įkurta 1999 m. rugsėjo mėnesį, asociacija nuolat plėtėsi ir šiuo metu vienija 52 narius, tarp kurių stambiausi užsienio investuotojai šalyje: pramonės įmonės, bankai, telekomunikacijų, audito, logistikos ir kitų veiklos sričių bendrovės, kurių apyvarta yra daugiau nei

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.