Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

TEO pripažinta skaidriausia vertybinių popierių biržos bendrove Baltijos šalyse

2012-01-27

Didžiausia Lietuvoje integruotų telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugų teikėja TEO LT, AB NASDAQ OMX Vilniaus, Rygos ir Talino vertybinių popierių biržų rengiamuose apdovanojimuose buvo pripažinta skaidriausia ir geriausiai informaciją rinkai teikiančia bendrove Baltijos šalyse.

Šeštus metus rengiamų apdovanojimų metu TEO už geriausius ryšius su investuotojais Baltijos šalyse apdovanojama jau penktąkart. Skaidriausios bendrovės apdovanojimai jai buvo įteikti 2006, 2007, 2009 ir 2010 metais.

Ketvirtadienį vykusios apdovanojimo ceremonijos metu TEO taip pat gavo apdovanojimą kaip geriausiai informaciją rinkai atskleidžianti NASDAQ OMX Vilniaus biržos bendrovė bei pripažinta geriausia metinės ataskaitos rengėja ir Lietuvos smulkiesiems investuotojams patraukliausia bendrove.

Bendrovės buvo vertinamos pagal viešai skelbiamą informacija, taip pat - investuotojų bei analitikų nuomonę, dalyvavimą renginiuose su investuotojais, socialinės atsakomybės ataskaitą, investuotojo kalendorių, išsamius veiklos rezultatų komentarus, skelbiamus faktinius veiklos rezultatus.

Maždaug 14 tūkst. akcininkų turinti TEO yra viena didžiausių oficialiajame NASDAQ OMX Vilniaus vertybinių popierių biržos sąraše esanti bendrovė.

Apie TEO LT, AB
TEO teikia integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui. Ilgametę patirtį telekomunikacijų versle turinti bendrovė itin didelį dėmesį skiria paslaugų kokybei ir klientų poreikiams. Maždaug 68 proc. TEO akcijų valdo telekomunikacijų bendrovė "TeliaSonera AB". TEO akcijomis prekiaujama "NASDAQ OMX Vilnius" vertybinių popierių biržoje.

Antanas Bubnelis, TEO LT, AB atstovas spaudai
Tel. (8 5) 236 7537, mob. tel. 8 615 83 854, el. paštas antanas.bubnelis@teo.lt 

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.