Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Pareiškimas dėl klaidinančios informacijos bei paskolų ir indėlių sudengimo procedūros

2012-01-19

"Snoro" bankroto administratorius šiandien buvo informuotas, kad spekuliuojama informacija dėl neva įvykdytos paskolų ir indėlio sudengimo procedūros po to, kai bankui buvo iškelta bankroto byla.

"Mes girdėjome, kad yra spekuliuojama informacija dėl įvykdytų paskolų ir indelio sudengimo po to, kai bankui buvo iškelta bankroto byla. Mes ištyrėme dauguma operacijų, kurie vykdyti tuo metu, kai laikinasis administratorius buvo paskirtas. Mes tai privalėjome atlikti, nes banko informacinės sistemos buvo išjungtos paskyrus laikinąjį administratorių, ir turėjome sutikrinti banko apskaitos duomenų įrašų atitikimą kliento paskolų ir indėlių faktiniams likučiams.
Po atlikto tyrimo mes esame tikri, kad nė viena iš šių operacijų nebuvo indėlio ir paskolos užskaitymas, kurio neleidžia Lietuvos bankroto įstatymas. Per laikinojo administratoriaus laikotarpį ir nuo bankroto nutarties įsiteisėjimo , nei aš nei laikinasis administratorius netvirtinome jokio indėlio ir paskolos užskaitymo nurodymo", - šias aplinkybes komentavo bankroto administratorius Neil Cooper.

Kaip ir buvo pranešta anksčiau šią savaitę, bankroto administratorius ir jo komanda kartu dirba su Finansų ministerija, kad nustatytų tinkamą sprendimą indėlių ir paskolų sudengimui. Išsamesnė informacija klientams, kuriems aktualus šis klausimas, bus paskelbta kaip įmanoma greičiau.

Pažymime, kad bankroto administratorius yra paskirtas Vilniaus apygardos teismo ir veikia pagal Lietuvos įstatymus, nepriklausomai nuo bet kokių bendrovių ar partijų.

Šią savaitę skelbta, kad banko SNORAS bankroto administratorius, siekdamas efektyviai organizuoti likusio turto paiešką ir pritraukti investuotojų, sukūrė naują banko valdymo strategiją, pagal kurią pertvarkomas banko valdymas, reorganizuojama administracija ir jos funkcijos. Patvirtinta strategija bei naujai suformuotas personalas padės kryptingai siekti maksimalios naudos kreditoriams.
Kontaktams:
Tomas Vaišvila
Viešųjų ryšių departamentas
AB bankas SNORAS
Tel.: +37052327330
Mob.: +37065621144
E-mail: t.vaisvila@snoras.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.