Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

Prekybos tinklas IKI savo 20-tąjį gimtadienį švęs visus metus

2012-01-18

Didžiausias Lietuvoje prekybos tinklas IKI 2012 metais švenčia savo 20 metų jubiliejų. Kviesdamas paminėti gimtadienį kartu prekybos tinklas žada visus metus nesibaigiančią šventę. Nuo sausio 18 dienos iki pat 2012 metų galo prekybos tinklas IKI savo pirkėjus stebins maloniomis staigmenomis ir kvies gimtadienius švęsti ne vieną dieną.

"Dvidešimtmečio proga nutarėme pasielgti kitaip – juk visos įmonės savo gimtadienį pažymi vieną dieną, dažniausiai smagiai ir efektingai, tačiau juk taip trumpai. IKI per 20 metų iš vienos parduotuvės tapęs didžiausiu prekybos tinklu Lietuvoje, nusprendė kviesti savo pirkėjus į metų ilgumo gimtadienio šventę", – teigė prekybos tinklo IKI generalinis direktorius Marcelis Harasztis.

Prekybos tinklas IKI per 20 veiklos metų prekyboje nuolat buvo vienas pirmųjų, siūlančių netradicines idėjas. 1993 metais IKI atidarė pirmąją savitarnos parduotuvę, o 2000 metais pristatė mažesnių kainų formato "Cento" parduotuvę. Dešimtmečio proga, 2002 metais, kai į Lietuvą atkeliavo pirmieji "Ferrari" automobiliai, įsigyti turtingiausių šalies žmonių, IKI vieną "Ferrari" dešimtmečio proga padovanojo savo pirkėjams. Tais pačiais metais pirkėjus pasitiko pirmasis IKIUKAS, vos po dviejų metų sekė prekybos tinklo gaminių linija "Pagaminta IKI". 2008 metais prekybos tinklas IKI pirmasis Lietuvoje pasiūlė pirkėjams savitarnos kasas "IKI Bitutė", o 2011 metais atsinaujino ir suvienijo parduotuves po IKI ženklu.

Visus 2012 metus IKI 20-tojo gimtadienio proga kiekvieną savaitę prekybos tinklas IKI savo pirkėjams pasiūlys 20 skirtingų prekių iš visų pirkėjams būtiniausių prekių sričių. Tad kiekvieną savaitę pirkėjai visą savo kasdienių prekių krepšelį galės užpildyti prekėmis su ypatingu pasiūlymu. TOP 20 prekėms bus taikomos geriausios nuolaidos, savaitės kasdienių prekių krepšelio suma gali sumažėti net iki 50 proc.

Be šio pasiūlymo IKI pirkėjus stebins visus metus kiekvieną dieną skirtingomis akcijomis. Prekybos tinklas IKI bus pirmasis Lietuvoje, kuris savo gimtadienio šventę tęs visus metus bei visą dėmesį skirs pirkėjų stebinimui naudingais pasiūlymais ir maloniomis staigmenomis.

Apie prekybos tinklą IKI

Mažmeninės prekybos maisto produktais prekiaujantis tinklas IKI yra vienas didžiausių darbdavių Baltijos šalyse. Šiuo metu Lietuvoje yra 227 parduotuvės, kuriose dirba beveik 7500 žmonių. IKI yra antra pagal apyvartą Lietuvoje ir viena iš dešimties didžiausių įmonių Baltijos šalyse, prekybinę veiklą vykdanti jau 19-tus metus.

Valdas Lopeta
IKI komunikacijos skyriaus vadovas
Tel.:+370 5 26 01 700
Mob. Tel.: +370 650 77 473
El.p. valdas.lopeta@iki.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.