Some content may be unavailable in English. Instead it is provided in Lithuanian.

IKEA Vilniuje bus 2013 metais, investuojama 370 mln. litų

2011-12-15

Pirmoji Baltijos šalyse IKEA bus atidaryta Vilniuje, netoli oro uosto 2013 metų rudenį. UAB „Felit", valdanti IKEA franšizę, šiandien paskelbė pradėsianti statyti prekybos centrą Žirnių gatvėje kitų metų pavasarį.

„Šios įmonės investicijos Vilniuje sieks daugiau kaip 100 mln. eurų (370 mln. litų), o vien IKEA prekybos centras sukurs 200 naujų darbo vietų. Šiam projektui detalųjį teritorijos planą savivaldybė paruošė per 6 mėnesius. Kur dar kitur rastumėte tokį miestą, kuris taip greitai atliktų šias procedūras bei būtų toks lankstus investuotojų atžvilgiu?", - sako Vilniaus meras Artūras Zuokas.

„Džiaugiamės, kad jau netrukus įsikursime Vilniuje. IKEA prekybos centro atidarymas naujoje šalyje - tai ilgalaikis įsipareigojimas ir mes šį atidarymą laikome gera investavimo galimybe. Esame tikri, kad pirkėjus pritrauks tai, kad Vilniui yra strategiškai patogioje vietoje - netoli Varšuvos, Minsko ir Rygos bei regione, kuriame 300 km spinduliu yra 15,5 mln. gyventojų", - sako ponas Sigurdur Palmason, UAB „Felit" vadovas.

UAB „Felit" savininkai šiuo metu valdo IKEA franšizę Islandijoje, taip pat plėtoja mažmeninę prekybą, valdo komercines prekybos centrų patalpas. Bendrovė yra IKEA Vilniuje savininkas ir valdytojas, pasirašęs išskirtinę franšizės sutartį atidaryti prekybos centrą Lietuvoje su Inter IKEA Systems B.V.

VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOS SEKRETORIATAS
VIEŠŲJŲ RYŠIŲ SKYRIUS
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius. Tel.: (8 5) 211 23 36. Faks. (8 5) 211 23 25
Anton Nikitin
Viešųjų ryšių skyriaus vyr. specialistas
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. 211 27 37
vrt@vilnius.lt, www.vilnius.lt
http://www.facebook.com/vilnius.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.