Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Darbo santykių liberalizavimo svarba Lietuvoje - šiandiena

2011-10-13

2010 m. Investuotojų Forumo atlikta įmonių vadovų apklausa parodė, kad darbo santykių ir migracijos svarba yra viena iš prioritetinių verslo investicinės aplinkos gerinimo sričių.
Šiemet pristatome Investuotojų nuomonę apie darbo santykių liberalizavimo svarbą siekiant Lietuvos ekonomikos atsigavimo kuriant naujas darbo vietas.
Atlika apklausa parodė, kad nepaisant teigiamos tendencijos liberalizuoti darbo santykius išlieka labai daug biurokratinių kliūčių.
Daugiau apie atliktą apklausą ir diskusija tema: „Darbo santykių liberalizavimo svarba: Ekonomikos atsigavimo skatinimas kuriant naujas darbo vietas" - šiandiena Investuotojų Forumo renginyje „Naujas politinis sezonas. Darbo santykių liberalizavimo svarba: Ekonomikos atsigavimo skatinimas kuriant naujas darbo vietas".

Laikas:15.30 val.

Vieta: Best Western viešbutyje, Stiklo salėje.

Daugiau informacijos, registracija: andzelika@investorsforum.lt, Mob. 8 62457394

Investors' Forum yra stambiausių ir aktyviausių investuotojų į Lietuvos ekonomiką asociacija, kurios misija yra investicinės aplinkos gerinimas Lietuvoje. Įkurta 1999 m. rugsėjo mėnesį, asociacija nuolat plėtėsi ir šiuo metu vienija daugiau nei 50 narių, tarp kurių stambiausi užsienio investuotojai šalyje: pramonės įmonės, bankai, telekomunikacijų, audito, logistikos ir kitų veiklos sričių bendrovės, kurių apyvarta yra daugiau nei 20 mlrd. LTL, šalies darbo rinkoje sukurta daugiau nei 17 tūkst. darbo vietų.

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.