Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

"Wizz Air" plės savo bazę Vilniaus oro uoste

2011-09-07

Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis sveikina Vengrijos aviakompanijos "Wizz Air" sprendimą plėsti savo bazę tarptautiniame Vilniaus oro uoste ir nuo pavasario atidaryti naujų maršrutų.

Šiandien spaudos konferencijoje Susisiekimo ministerijoje "Wizz Air" komercijos direktorius Gyorgi Abran pranešė, kad kitų metų gegužę aviakompanija pradės skraidyti iš Vilniaus keturiais naujais maršrutais: į Oslą, Bergeną, Paryžių ir Liverpulį. Taip pat bus pasiūlyta daugiau skrydžių į Londoną ir Eindhoveną.

"Mes džiaugiamės, kad "Wizz Air" pavyko įsitvirtinti Vilniaus oro uoste ir kompanija ketina tęsti prieš pusmetį pradėtą plėtrą", – spaudos konferencijoje sakė susisiekimo ministras Eligijus Masiulis.

Ši kompanija labai prisidėjo prie to, kad Vilniaus oro uoste aptarnautų keleivių skaičius pastaruoju metu kas mėnesį auga po 25–30 proc. Žmonės atrado naujų susisiekimo maršrutų, Vilniuje sparčiai daugėja turistų.

"Šiais metais visuose trijuose šalies tarptautiniuose oro uostuose planuojame aptarnauti panašų, o gal net ir didesnį keleivių skaičių nei rekordiniais Lietuvai 2008 m., kai buvo aptarnauta apie 2,5 mln. keleivių", – sakė ministras.

Nors artėjančio žiemos sezono skrydžių tvarkaraštis dar nėra visiškai aiškus, tačiau preliminarūs rezultatai rodo, jog tiek į Vilnių, tiek į visą Lietuvą bendrai šiemet turėsime daugiausiai skrydžių krypčių šalies istorijoje.

"Atsigaunant ekonomikai vėl jaučiama didėjanti paklausa, į kurią kompanijos reaguoja atidarydamos naujus maršrutus, didindamos skraidymo dažnį arba siųsdamos talpesnius lėktuvus", – teigė E. Masiulis.

"Wizz Air" komercijos direktorius G. Abran spaudos konferencijoje teigė esąs patenkintas aviakompanijos veikla Vilniuje. Nuo balandžio vidurio iki rugsėjo aštuoniais maršrutais skraidinti 115 tūkst. keleivių.

Martynas Čerkauskas
Ministro patarėjas
LR Susisiekimo ministerija
Tel.: (8 5) 239 3828

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.