Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Švedijos prekybos rūmai kviečia į verslo misiją Jonšiopingo regione

2022-09-19

Lietuvos įmonės, svarstančios apie verslo plėtrą Švedijoje, lapkričio 14-17 dienomis kviečiamos dalyvauti verslo misijoje į Švedijos Jonšiopingo (Jönköping) regioną bei Lietuvos ir Švedijos verslo forume „Išmanioji gamyba“, kuris vyks Jonšiopingo „Elmia“ parodų ir konferencijų centre, didžiausios Skandinavijoje „Elmia Subcontractor“ parodos metu. Misiją organizuoja Švedijos prekybos rūmai Lietuvoje ir Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės asociacija LINPRA.
„Verslo misijos metu bus sudarytos galimybės Lietuvos įmonėms užmegzti ryšius ir susitikti su potencialiais partneriais Švedijoje. Ypač palankias sąlygas dalyvauti misijoje turi Lietuvos inžinerijos ir technologijų pramonės įmonės, kurios gali pasinaudoti ES parama ir padengti iki 70 proc. visų dalyvavimo misijoje išlaidų. Susitikti su verslo misijos dalyviais aktyviai kviesime bene 2000 įmonių — vietos verslus bei visus „Elmia Subcontractor“ parodos dalyvius“, — kalba Švedijos prekybos rūmų Lietuvoje vykdančioji direktorė Laura Burauskienė.
Jonšiopingo parodų ir konferencijų centre Lietuvos verslo įmonėms bus įrengti du stendai, skirti susitikimams su potencialiais partneriais. Misijos organizatoriai padės Lietuvos verslininkams užmegzti kontaktus su „Elmia“ centro parodoje dalyvaujančiomis įmonėmis bei Jonšiopingo prekybos rūmų nariais. Misijos dalyviai taip pat gaus „Elmia Subcontractor“ parodos dalyvių kontaktus ir galės patys susisiekti ir susiderinti susitikimus arba apsilankyti potencialių verslo partnerių stenduose – jų parodoje apie 1000.
Programoje numatyti tokių Švedijos ir Lietuvos įmonių kaip „KB Components“, „ROL Group“, „Pelly Group“, „Frilux“, „ABB“, „INHUS“ pristatymai, regiono verslo aplinkos apžvalga, diskusija su Švedijos parlamento nariu Mats Green. Taip pat bus organizuojama verslo išvyka į „Husqvarna“ įmonę.
Prieš kelionę Švedijos prekybos rūmai Lietuvoje misijos dalyviams parengė trejetą internetinių seminarų apie pardavimo proceso Švedijoje subtilybes bei švedų verslo mentalitetą. Paskiausias seminaras nušvies švedų  tradicijas ir padės išmokti keletą naudingų frazių, kurios pravers užmezgant pokalbius.
Daugiau informacijos apie verslo misiją: https://swedish.lt/event/business-forum-business-mission-to-the-jonkoping-region/
 
Laura Burauskienė, Švedijos prekybos rūmų Lietuvoje vykdančioji direktorė 
Tel.: +370 694 50640
El. paštas: laura@swedish.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.