Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Po valdžios sprendimų verslas bėga iš Lietuvos

2017-04-21

Balandžio 24 d. (pirmadienį) 11 val. BNS konferencijų salėje (Saltoniškių g. 9, PC Panorama, verslo centro 3 a.) vyks konferencija, kurioje dalyvaus Nerijus Briedis, Socialinių įmonių asociacijos "Kylanti gervė" ir konsultacijų bendrovės "Sopro consulting" vienas iš savininkų.

Lietuvoje naikinamos socialinės įmonės – gatvėje atsidurs 7 tūkstančiai neįgalių darbuotojų. LR Seime pradėtas svarstyti Socialinių įmonių įstatymo pakeitimo projektas, kuris sunaikins vienintelę neįgaliųjų integravimo į aktyvią darbo rinką sistemą Lietuvoje ir paskatins emigraciją.

Palikti dešimtmetį kurtą verslą ir kartu su šeimomis išvykti iš Lietuvos jau nusprendė Socialinių įmonių asociacijos steigėjai ir neįgalių darbuotojų įtraukimu į darbo rinką užsiimančios bendrovės “Sopro consulting” savininkai.

“Seimo nariai griauna dešimt metų kurtą neįgalių darbuotojų integravimo į darbo rinką sistemą ir nori sutaupyti labiausiai pažeidžiamų Lietuvos piliečių sąskaita. Geresnės socialinės integracijos sistemos sugalvoti nesugeba, o griauti daug proto nereikia”, - teigia ne vieną apdovanojimą už neįgaliųjų integraciją gavęs Nerijus Briedis.

Per pastaruosius kelerius metus į darbo rinką bendrovė atvedė daugiau nei 1200 neįgalių žmonių. Iki tol jų dirbti niekas nepriimdavo, todėl jie buvo išlaikomi visų mokesčių mokėtojų, o dabar patys moka mokesčius ir užsidirba.

Verslininkai nenori būti našta savo šaliai, nuolatos be pagrindo šmeižiami ir engiami tokių Seimo narių kaip A.Maldeikienė. Todėl kartu su 5 mažamečiais vaikais išvyksta verslo kurti į užsienį.

Nerijus Briedis
mob. +370 657 96797
nerijus.briedis@soproconsulting.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.