Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Nuo gegužės iš Kauno į Birštoną kursuos apžvalginis – pramoginis kruizas laivu

2017-04-14

Jau nuo gegužės 21 d. iš Kauno į Birštono kurortą bus galima nuvykti reguliariais reisais laivu. Šiais metais numatyta 17 reisų, kurių metu keleiviai turės išskirtinę galimybę grožėtis Kauno marių regioninio parko vaizdais bei turiningai praleisti laiką Birštono kurorte. Plaukimas į Birštoną truks 4 val., kelionės metu lydintis gidas keleiviams pateiks įdomių faktų bei istorijų apie Kauno marias, užlietus kaimus, keleiviai laive galės įsigyti užkandžių bei gėrimų. Birštone keleiviams bus skiriamos 4 val., per kurias keleiviai galės dalyvauti apžvalginėje ekskursijoje, išsinuomoti dviratį, papietauti jaukiose kavinėse bei restoranuose ar tiesiog surengti iškylą.

Šio sezono naujiena – teminiai reisai į Birštoną. Gegužės 21 d. numatytas reisas, skirtas vaikams, šeimoms, kurio metu laivo keleivius lydės ne tik gidas, pateiksiantis įdomios informacijos, bet ir animatorius, neleidžiantis nuobodžiauti mažiesiems kruizo keleiviams. Kelionės metu vaikams bus organizuojami žaidimai, viktorinos, vaikiškų personažų piešimas ant veido bei kitos pramogos. Vasaros sezono metu taip pat suplanuoti ir kiti išskirtiniai reisai: muzikinis, kulinarinis, istorinis kruizai.

Reisai  laivu Kaunas – Birštonas –  Kaunas bus vykdomi: gegužės 21 d., birželio 4, 11, 18, 25, liepos 2, 6, 9, 16, 23, 30 d., rugpjūčio 6, 13, 15, 20, 27 d. bei rugsėjo 3 d. (Reisai vykdomi kiekvieną sekmadienį ir švenčių dienomis).

Bilieto kaina: 16 EUR suaugusiems, 14 EUR vaikams (5-10 m.), senjorams ir neįgaliesiems.

Pirkdami bilietus keleiviai galės pasirinkti plaukimo maršrutą iš Kauno į Birštoną (išvykimas į Birštoną laivu, grįžimas iš Birštono į Kauną užsakytu autobusu) arba iš Birštono į Kauną (iš Kauno keleiviai Birštoną pasieks užsakytu autobusu, o į Kauną grįš laivu). Į bilieto kainą įskaičiuota kelionė laivu, ekskursija Birštone, pervežimas autobusu.

Planuojama per šį vandens navigacijos sezoną iš Kauno į Birštoną perplukdyti iki 4000 keleivių.

Bilietus galima įsigyti:

  • Internetu, adresu www.nemunoturas.lt
  • Internetu VšĮ „Kaunas IN“ tinklapyje http://visit.kaunas.lt/lt/el-parduotuve/isvykos-laivais
  • Kauno turizmo informacijos centre Kauno rotušėje, Rotušės a.

Mindaugas Žiedelis
projektų vadovas
MB Nemuno turas
+37068635780
info@nemunoturas.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.