Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Kinijos finansų technologijų bendrovei suteikta elektroninių pinigų įstaigos licencija

2017-03-29

Lietuvos bankas Kinijos finansinių technologijų bendrovės padaliniui Europoje „IBS Lithuania" suteikė elektroninių pinigų įstaigos licenciją. 10 aukštos kvalifikacijos specialistų Vilniuje šiuo metu įdarbinusi bendrovė tikisi tapti finansinių srautų tiltu tarp Kinijos ir Europos Sąjungos rinkų.
„Elektroninių pinigų įstaigos licencija Europoje IBS grupei suteikia daugiau verslo plėtros galimybių. Jau artimiausiu metu matome save kaip svarbų tiltą, sujungiantį Europos ir Kinijos finansų sektorius, ir glaudus bendradarbiavimas su Lietuvos banku padėjo mums sukurti Kinijos vartus į Europą, kurių centru tapo Lietuva", - teigia „International Business Settlement Holdings Limited" valdybos pirmininkas Luo Feng.
Neribotos veiklos elektroninių pinigų įstaigos licencija „IBS Lithuania" leidžia leisti ir išpirkti elektroninius pinigus bei teikti mokėjimų paslaugas visoje Europoje. Bendrovė jau yra sutarusi su keliomis Europos finansų įstaigomis dėl realaus laiko mokėjimų iš Europos į Kiniją įvairiomis valiutomis paslaugų teikimo, o šalių skaičius, į kurias bus teikiamos tokios paslaugos didės kartu su visos grupės plėtra ir jau artimiausiu metu pasieks tokius regionus kaip Vidurio ir Rytų Azija, Artimieji Rytai ir Afrika.
Taip pat nuo šių metų 3-čio ketvirčio „IBS Lithuania" pradės teikti IBAN banko sąskaitų atidarymo bei pigesnių ir greitesnių mokėjimo operacijų į Kiniją paslaugas Europos Sąjungos bendrovėms, prekiaujančiomis su šia šalimi. Paslauga naudotis ketinančios Europos bendrovės jau gali registruotis tinklapyje www.ibsettle.com.
„Ekonominis bendradarbiavimas tarp Lietuvos ir Kinijos buvo vienas iš ankstesnės Vyriausybės prioritetų ir darbų, kuriuos užsibrėžusi tęsti ir ši Vyriausybė. Dėl to šio investuotojo atėjimas į Lietuvą svarbus ne tik dėl paties fakto, bet ir dėl jo statomų jungčių tarp dviejų rinkų, kurios pagerins verslo sąlygas ne tik Kinijos, bet ir Lietuvos verslininkams", - teigia ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.
„IBS Lithuania" yra Honkongo akcijų biržoje listinguojamos Kinijos bendrovės „International Business Settlement Holdings Limited" dalis. Bendrovės siekis - sukurti tarptautinį mokėjimų ir atsiskaitymų tinklą, užtikrinantį pigius ir realiu laiku vykstančius mokėjimus tarp įvairių pasaulio valstybių ir Kinijos.
Bendrovės teigimu, Vilnius Europos regiono centru pasirinktas dėl palankaus Lietuvos banko požiūrio į finansų technologijų bendroves, greitų licencijos išdavimo terminų, tiesioginės prieigos prie šalies centrinio banko mokėjimų sistemos, leidžiančios vykdyti mokėjimus eurais bei dėl aukštos kvalifikacijos talentų ir geografinės padėties.
 „Lietuva tampa finansinių operacijų tiltu, sujungiančiu Europos Sąjungą su kitų šalių rinkomis. Daugiau nei pusė tuzino finansinių technologijų bendrovių iš Jungtinės Karalystės, Izraelio ir Kinijos ne tik prisidės prie finansinių technologijų sektoriaus plėtros Lietuvoje, bet, kaip ir „IBS Lithuania" atveju, sukurs palankesnes bendradarbiavimo sąlygas kitų sektorių verslams", - teigia užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje" generalinis direktorius Mantas Katinas.
Daugiau informacijos:

Titas Budrys
Direktorius | IBS Lithuania
+37062693224 | titasbudrys@ibsettlement.com
Egidijus Jurgelionis
Atstovas spaudai | Investuok Lietuvoje
Tel. +370 609 656 02 | egidijus.jurgelionis@investlithuania.com

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.