Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

„NFQ Technologies“ pelnas pernai didėjo 55 proc.

2017-03-08

Lietuvos ir Vokietijos kapitalo programinės įrangos kūrimo bendrovės „NFQ Technologies“ pelnas (EBITDA[1]) pernai augo 55 proc. ir siekė 1,4 mln. eurų. Finansinių rezultatų augimą lėmė naujos partnerystės, sėkminga plėtra Pietryčių Azijos ir Vakarų rinkose. Be to, 2016 metais bendrovės kuriami projektai pritraukė ženklias investicijas.

Bendrovės veiklos pajamos pernai taip pat didėjo 16 proc. ir siekė 11,5 mln. eurų. Didžiausią pajamų dalį – net 78 proc. sudarė eksporto pajamos, gautos iš projektų užsienio rinkoms. Investicijos į naujus ir nuo seniau kuriamus projektus ir produktus didėjo 45 proc., pasiekdamos 1,6 mln. eurų.

Rinkos standartus kuria jau 15 metų

„Praėję metai bendrovei buvo sėkmingi – gerinome finansinius rodiklius, mūsų kuriami projektai sulaukė tarptautinio įvertinimo ir investuotojų dėmesio. Tai puikus įrodymas, kad komanda su teisingu požiūriu į partnerių ir mūsų sėkmę, noras priimti iššūkius ir jau 15 metų kurti rinkos standartus – šiemet švenčiame jubiliejų – leidžia pasiekti aukštus rezultatus ir konkurencingai žaisti tarptautinėje lygoje“, – sako Paulius Insoda, bendrovės „NFQ Technologies“ vadovas.

Pasak jo, šiais metais toliau bus skiriamas dėmesys plėtrai – bendrovė planuoja plėsti komandą tiek Lietuvos, tiek Pietryčių Azijos rinkoje. Šiuo metu „NFQ Technologies“ trijuose biuruose Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Šiauliuose), Vietname bei Vokietijoje dirba daugiau nei 300 profesionalų.

Kuriamas projektas sulaukė 20 mln. JAV dolerių investicijos

Praėjusiais metais didžiausia pasaulyje atostogų būsto nuomos meta-paieškos platforma „HomeToGo“, kurios techninę dalį kuria ir vysto „NFQ Technologies“, pritraukė 20 mln. JAV dolerių investiciją, o platforma pateko tarp 10 sparčiausiai augančių Europos verslų.

[1] EBITDA – pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą bei amortizaciją

Martynas Pasiliauskas
Integrity PR
+370 5 268 5135
martynas@integrity.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.