Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Verslo misija į Omaną kartu su Užsienio reikalų ministru L.Linkevičiumi

2017-03-05

Priklausomai nuo verslo intereso ir jau turimų ryšių su partneriais Omane, vizito metu atitinkamai planuotume susitikimus su Omano viešojo sektoriaus institucijomis ir B2B su Omano verslo atstovais. Žemiau keletas praktinių vizito organizavimo detalių.
Data: balandžio 10-12 d. (išvykimas iš Vilniaus balandžio 9 d., grįžimas – balandžio 12 d., tikslesnę informaciją apie skrydžius ir viešbučius pateiksime vėliau).
Programa: priklausomai nuo verslo interesų, būtų organizuojami susitikimai su Omano viešojo (B2G) ir privataus sektoriaus (B2B) atstovais, taip pat kultūriniai Lietuvos pristatymo renginiai.
Planuojami verslo sektoriai: siūlytume koncentruotis į 2-3 sektorius – IT (IT sprendimai sveikatos apsaugos srityje, apsaugos sistemoms ir pan.), žemės ūkis (bio trašos, pašarai ir pan.), aplinkosauga (vandenvala, atliekų tvarkymas).
Maloniai prašytume iki š.m. kovo 10 d. informuoti apie įmonių interesą jungtis į verslo misiją kartu su Užsienio reikalų ministro vizitu į Omaną š.m. balandžio 10-12 d. Prašome užpildyti interesų anketą ir atsiųsti adresu monika@lvk.lt, 85 212 1111.
Taip pat informuojame, jog 2017 m. kovo 21 d. 10:30 Užsienio reikalų ministerijoje bus organizuojamas koordinacinis susitikimas aptarti verslo galimybes Omane ir verslo misijos organizavimo detales (galimybės LT verslui, verslo misijos sektoriai, logistika, kaštai ir pan.), į kurį kviesime dalyvauti įmones tiek apskritai besidominčias Omano rinka, tiek pageidaujančias jungtis į verslo misiją š.m. balandžio 10-12 d.  

DALYVAVIMO SĄLYGOS:
Surinkus susidomėjusių verslininkų grupę bus siūlomi logistiniai sprendimai, tikslinama dalyvavimo verslo misijoje kaina.
Įmonių dalyvavimas dalinai finansuojamas pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų programą, iš Europos plėtros fondo lėšų.

KONTAKTAI PASITEIRAVIMUI - Monika Glinskytė, tel: 8 5 212 1111, e-paštu: monika@lvk.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.