Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Geidžiamiausias Nyderlandų darbdavys „Macaw" augimui renkasi Vilnių

2017-02-01

Programinės įrangos kūrimo paslaugas teikianti Nyderlandų bendrovė „Macaw" kuriasi Vilniuje. Pirmajame bendrovės biure ne namų rinkoje planuojama įdarbinti daugiau nei 200 informacinių technologijų specialistų, kursiančių informacinių technologijų sprendimus.
„Lietuva mums patraukli dėl aukštos kvalifikacijos specialistų, geografinės padėties ir kultūrinių panašumų su Nyderlandais. Po kelių sėkmingų bandymų dirbti kartu su partneriais iš Lietuvos, sujungiant jų ir mūsų grupes į vieną komandą, įsitikinome, kad „Macaw" korporacinė kultūra ir orientacija į darbuotojo poreikius Lietuvoje bus vertinama ir turėdami biurą Vilniuje galėsime sėkmingai augti atspindint mūsų verslo modelį: tik geriausi darbuotojai ir pažangiausios technologijos padeda užtirtinti klientams teikiamų paslaugų kokybę", - teigia „Macaw" įkūrėjas ir vykdantysis direktorius Williamas van der Pijlas.
Bendrovė pagal užsakymus kuria programinę įrangą, padedančią integruoti verslo informacines sistemas: kritinę informaciją kaupiančius, pardavimų ir rinkodaros įrankius. „Macaw" kūrė programinę įrangą tokioms pasaulyje žinomoms bendrovėms kaip „Deloitte", „Heineken", „Volkswagen", „Reed Business" ir „Perfetti van Melle".
Per ateinančius metu „Macaw" planuoja įdarbinti apie 20 informacinių technologijų specialistų, o ilgalaikėje perspektyvoje biure Vilniuje turėtų dirbti daugiau nei 200 įvairaus lygmens profesionalų komanda, vystysianti projektus tarptautinėms bendrovėms. Šiuo metu Nyderlanduose įmonė turi 250 darbuotojų komandą.
Darbuotojai Vilniuje dirbs su .NET, „Cortana Intelligence suite", „Dynamics 365", „Azure", „Xamarin", „Office 365", „Sitecore" ir kitomis technologijomis.
„Lietuvos padalinys bus visiškai lygiavertis Nyderlandų padaliniui ir su daugeliu projektų dirbs mišriose komandose. Tai reiškia, kad biure Vilniuje bus atliekamos ne paprastos, mažai pridėtinės vertės turinčios funkcijos, o operacijos analogiškos toms, kokias vykdo komanda Nyderlanduose - tarptautinių klientų poreikius atitinkančios programinės įrangos kūrimas ir vystymas. Taigi specialistams pasiūlysime įdomų darbą su tarptautinės karjeros galimybėmis", - sako W. Van der Pijlas.
Anot „Macaw" įkūrėjo ir vadovo, nuo pat įkūrimo bendrovei buvo svarbi komandos atmosfera ir darbuotojų savijauta kolektyve. Tai rodo ir jos pasiekimai - „Macaw" keturis kartus buvo išrinkta geidžiamiausiu darbdaviu Nyderlanduose.
„Lietuva norėdama išlikti konkurencinga ir auginti ekonomiką privalo kilti teikiamų paslaugų vertės grandinėje. Kitaip tariant nuo paprastų funkcijų pereiti prie vis sudėtingesnių ir reikalaujančių aukštesnės kvalifikacijos. Kurdamasi Lietuvoje „Macaw" dirbs pagal verslo modelį, užtikrinantį lygiavertiškumą tarp Lietuvos ir Nyderlandų padalinių kuriant sudėtingus technologinius sprendimus. Tai ne tik įvertinimas šalies informacinių technologijų talentams, bet reikšmingas šuolis IT paslaugų vertės grandinėje", - teigia ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius.
„Informacinių Technologijų klasteris Lietuvoje pasiekė brandos lygį, todėl tolimesnis augimas įmanomas tik pritraukiant itin aukštos kompetencijos reikalaujančius projektus. Vystydama produktus „Macaw" bendrovė aktyviai bendradarbiauja su „Sitecore", JAV programinės įrangos milžinės „Microsoft" platininiu partneriu, dirba su žymiausiomis pasaulio bendrovėmis. Kaip darbdavys, ši kompanija tikrai bus pretendentė į geriausius darbdavius IT specialistams", - teigia užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje" generalinis direktorius Mantas Katinas.
Rinkdamasi investicijų lokaciją bendrovė svarstė įvairius miestus ne tik Vidurio, bet ir Vakarų Europoje.
 
Egidijus Jurgelionis
Atstovas spaudai | Rinkodaros ir komunikacijos skyrius
Tel. +370 609 656 02 | egidijus.jurgelionis@investlithuania.com
  

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.