Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Lietuvos įmonės reiškia nepasitenkinimą LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbu

2011-06-02

2011-06-03 11:00 įvyks spaudos konferencija: Lietuvos įmonės reiškia nepasitenkinimą LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos darbu


Pernai rudenį pasikeitus LR Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovui, labai suprastėjo tarnybos darbas.

VMVT dažnai atsako įmonėms pateikti paaiškinimus dėl savo sprendimų, nustato joms neteisingus (klaidingus) draudimus (vėliau juos atšaukia), taiko dvigubus standartus skirtingiems verslo subjektams, daro viešus, plačiąją visuomenę klaidinančius pareiškimus, ir t.t.

Visa tai brangiai kainuoja verslui, menkina ūkio subjektų prestižą, griauna visuomenės pasitikėjimą įmonėmis, kurios darbais įrodė savo reikalingumą visuomenei.

Pasidalinti informacija, dokumentais, konkrečiais pavyzdžiais bei mintimis apie tai, žurnalistus į spaudos konferenciją, kuri įvyks š. m. birželio mėn. 3 d. (penktadienį) 11.00 val. naujienų agentūros BNS spaudos konferencijų salėje adresu Jogailos g. 9/1, Vilnius, kviečia žemiau išvardintų įmonių atstovai:

Vytautas Meištas - AB "Volfas Engelman" generalinis direktorius;
Dainius Dundulis - UAB "Norfos mažmenos" valdybos pirmininkas
Saulius Galadauskas - Lietuvos aludarių gildijos prezidentas;
Irma Pilipienė - Asociacijos "Lietuvos maisto pramonė" direktorė;
Marius Busilas - Lietuvos prekybos įmonių asociacijos vykdantysis direktorius;
Algis Kairys - Užgardų ir pagardų gamintojų asociacijos atstovas;

Yra tikimybė, kad spaudos konferencijoje dalyvaus ir daugiau šalyje plačiai žinomų įmonių atstovų bei kitų suinteresuotų asmenų.

Darius Ryliškis
8-678 01910

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.