Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Pirmasis Klaipėdos rajono savivaldos ir verslo forumas

2016-04-14

Klaipėdos rajono savivaldybė kviečia vietos verslininkus dalyvauti pirmajame Klaipėdos rajono savivaldos ir verslo forume, kuris įvyks š. m. balandžio 19 dieną, 13 valandą Gargždų „Minijos“ kino teatre, Kvietinių g. 3, Gargžduose.

Kadangi forumo dalyvių skaičius ribotas, verslininkai kviečiami registruotis elektroniniu paštu verslas@klaipedos-r.lt, arba telefonu (8 46) 45 25 45 ir atvykti į forumą diskutuoti, dalytis idėjomis, bendradarbiauti.

Siekiama, kad šis susitikimas kurtų bendravimo ir bendradarbiavimo tradicijas tarp viešojo ir privataus sektorių, atneštų apčiuopiamos naudos Klaipėdos rajono bendruomenei, o kilusios idėjos būtų įgyvendintos dirbant kartu.  Forumo tikslai: stiprinti savivaldos ir verslo bendradarbiavimą, įtvirtinti diskusijų tradiciją, pasidalyti pasiūlymais ir idėjomis, nuspręsti, kokiu efektyvesniu būdu gali bendradarbiauti viešasis ir privatus sektoriai.

Dienotvarkėje numatyta savivaldybės vadovų ir skyrių vedėjų pranešimai verslui aktualiomis temomis. Pranešimą tema „Savivaldybių ekonomikos plėtra“ skaitys Lietuvos Respublikos ūkio viceministras Gediminas Onaitis.

Lektorius, verslo ir vadybos konsultantas  Vytautas Gaidamavičius moderuos renginį: skirs užduotis dalyviams, aptars ir apibendrins darbo grupėse rezultatus.

Taip pat forume pranešimus skaitys bendrovės „Hidrostatyba“ valdybos pirmininkas Jonas Dumašius, bendrovės  „Litimbera“ bendrasavininkė  Alina Petkevičienė, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius, Klaipėdos regiono plėtros tarybos narys Viktoras Krolis bei  Socialinės integracijos instituto programų vadovas Arūnas Survila.

Nemažai laiko dienotvarkėje bus skirta ir forumo dalyvių pasisakymams, diskusijoms, neformaliam bendravimui.

Verslo forume taip pat dalyvaus Klaipėdos rajono savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas, Klaipėdos rajono savivaldybės Tarybos nariai, Lietuvos Respublikos ūkio viceministras Gediminas Onaitis, Seimo narys Petras Gražulis, vicemerės Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktoriaus pavaduotojai Ligita Liutikienė ir Česlovas Banevičius, savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė, Biudžeto ir ekonomikos skyriaus vedėja Irena Gailiuvienė, Architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Gytis Kasperavičius ir Klaipėdos rajono verslininkai.

Klaipėdos rajono savivaldybė

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.