Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje į Vokietiją

2016-02-23

Lietuvos pramonininkų konfederacija balandžio 5–7d. organizuoja verslo misiją į Vokietiją, Baden-Viurtembergo žemę. Verslo misija yra derinama su tuo metu įvyksiančiu oficialiu Lietuvos Respublikos ūkio ministro p. Evaldo Gusto vizitu į Vokietiją. Ūkio ministras bei pramonininkų ir verslininkų delegacija kartu lankysis Vokietijos sostinėje Berlyne bei Baden-Viurtembergo žemėje ir jos sostinėje Štutgarte.

Misijos metu Berlyne bus surengti susitikimai su stambiausių ir įtakingiausių Vokietijoje bei Europoje pramonę ir verslą atstovaujančių struktūrų BDI ir BDA vadovais. Verslo misijos dalyviai aplankys pasaulyje didžiausią SIEMENS įmonės padalinį, veikiantį Berlyne nuo 1847 m, turės galimybę apžiūrėti, kaip SIEMENS įmonėje gaminamos dujų turbinos, elektronikos ir elektros prietaisai, montuojami varikliai.

Baden-Viurtembergo sostinėje Štutgarte vyks dvišalis verslo renginys, organizuojami B2B susitikimai, vizitai į tokias įmones, kaip „Bosch“, „FESTO“, „TRUMPH“, „Daimler“. Šios įmonės yra savo srities lyderės pasaulyje, taip pat aktyviai taikančios ketvirtosios pramonės revoliucijos (angl. Industry 4.0.) darbo metodus savo veikloje.

Verslo misija yra organizuojama glaudžiai bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Vokietijoje, komercijos atašė bei partneriškomis Vokietijos pramonės ir verslo struktūromis.

Dalyvavimo verslo misijoje kaina –1200 EUR.

Į šią kainą įskaičiuoti skrydžiai iš Lietuvos į Vokietiją ir atgal, transportas Vokietijoje, nakvynės ir maitinimo, vizitų ir verslo susitikimų išlaidos.

Maloniai kviečiame prisijungti prie verslo misijos delegacijos ir registruotis iki kovo 4 d. adresu jurate@lpk.lt arba tel. 8 5 262 3801.

***

Pagal lietuviškos kilmės prekių eksportą šiuo metu Vokietija yra pagrindinė Lietuvos eksporto rinka. Daugybė Lietuvos įmonių yra suinteresuotos plėtoti prekybinius bei investicinius ryšius su Vokietija. Ekonominės diplomatijos taryba (EDT) 2015 lapkričio mėn. patvirtino prioritetinių rinkų sąrašą, kuriame Vokietija patenka tarp svarbiausių Lietuvos plėtros rinkų. Vokietija pirmauja pasaulyje ketvirtosios pramonės revoliucijos, (Industry 4.0.), kontekste. Baden-Viurtembergo žemė yra viena labiausiai išvystytų pramoninių technologinių žemių Vokietijoje. 

LPK

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.