Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

„Snoro“ turto varžytynėse parduoti du butai

2015-09-25

Šiandien BAB banke „Snoras“ surengtose varžytynėse parduoti dar du bankui priklausę butai. Už 163,9 kvadratinių metrų ploto butą ir garažą sostinės Birutės gatvėje pasiūlyta 267 tūkst. eurų, o už kur kas kuklesnį – 50 kvadratinių metrų ploto – butą Šiauliuose bankas gaus 20,16 tūkst. eurų.

„Suprantu, kad procesas iš šalies nė iš tolo neprimena sandorių srauto, tačiau ir toks lašėjimas mums priimtinas, nes turtą parduodame nemažindami pradinės kainos. O ir situacija nekilnojamojo turto rinkoje šiuo metu mums palanki, todėl pasirinktos pardavimo strategijos kol kas neketiname keisti“, – pažymėjo BAB bankas „Snoras“ bankroto administratorius Gintaras Adomonis.

Kitos „Snoro“ turto varžytynės bus surengtos spalio 2 dieną. Jose bus parduodi 9 nekilnojamojo turto vienetai – banko reikmėms naudoti Kauno ir Šiaulių filialų pastatai, svečių namai Klaipėdos senamiestyje, gyvenamieji namai Vilniuje ir Klaipėdoje bei žemės sklypai. 

Susipažinti su parduodamu turtu galima čia: http://www.snoras.com/lt/parduodamas_turtas 

„Snoro“ banko veikla Lietuvos Respublikos Vyriausybės sprendimu buvo sustabdyta 2011 metų lapkričio 16 dieną, lapkričio 24 dieną Lietuvos bankas kreipėsi į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo, o bankroto byla „Snorui“ buvo iškelta 2011 metų gruodžio 7 dieną.

Dominykas Dimavičius
„Publicum FComm“
Tel. +370 5 249 9087
d.dimavicius@publicum.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.