Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Lietuvos pramonininkų konfederacija dėl verslo misijos į Kiniją

2015-09-03

Lietuvos pramonininkų konfederacija svarsto galimybę šiais metais organizuoti verslo misiją į Kiniją. Misija būtų organizuojama kartu su Ministro Pirmininko A. Butkevičiaus vizitu į Kiniją, kur jis dalyvautų Kinijos bei 16 Centrinės ir Rytų Europos šalių vyriausybių vadovų susitikime Pekine (1+16 formato susitikimas). Preliminari vizito data lapkričio 20-30 d.

Vizito metu būtų aplankyti 3 miestai: Pekinas, Dzinanis (Šandongo provincijos sostinė) ir Tiandzinis (miestas turintis provincijos statusą). LPK šiuose miestuose turi partnerius (pasirašyti susitarimai dėl bendradarbiavimo su Pekino ir Tiandzinio tarptautinės prekybos vystymo tarybomis, bendradarbiaujama su Šandongo provincijos vadovais), Lietuvos ambasada Kinijoje bendradarbiauja su šių miestų vadovybėmis.

Numatoma misijos trukmė 7 dienos. Jos metu pagal mūsų įmonių pageidavimus būtų surengti susitikimai su atitinkamomis Kinijos kompanijomis. Taip pat būtų galimybė sudalyvauti 16+1 formato susitikimo kontaktų mugėje.

Prašytume iki rugsėjo 8 d. (antradienio) informuoti, ar Jus domintų dalyvavimas tokioje verslo misijoje.

Papildoma informacija:
    Kinams svarbu, kad dalyvautų aukščiausias pozicijas užimantys asmenys, tad vykti turėtų įmonių vadovai ar kiti atsakingi asmenys;
    Jei susirinks apie 80 dalyvių, bus organizuojamas užsakomasis reisas;
    Preliminari dalyvavimo kaina (kelionės ir viešbučio išlaidos) apie 3000 EUR (priklausomai nuo dalyvių skaičiaus kaina gali sumažėti).


Aida Grabauskaitė
Lietuvos-Kinijos verslo tarybos sekretorė
Lietuvos pramonininkų konfederacija

Tel. +370 623 55 242

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.