Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Geresnės paslaugos ir didesnė pridėtinė vertė: naujos „Elfa Distrelec“ el. parduotuvės Lietuvoje ir paskirstymo sandėlio asortimentas papildytas 50 tūkst. naujų produktų, kuriuos nuo šiol bus galima įsigyti geresnėmis sąlygomis

2015-09-01

Paskirstymo sandėlyje prekių kiekis išaugo 70 procentų.

Vilnius, 2015 m. rugsėjo 01 d. Siekdama užtikrinti dar geresnį klientų aptarnavimą ne tik Lietuvoje, bet ir kitose devyniose Europos valstybėse, elektronikos platintoja „Distrelec Group“ Hertogenbo mieste, Nyderlanduose, šiandien atidarė naują centrinį paskirstymo sandėlį.

Centrinis paskirstymo sandėlis padės įgyvendinti vieną pagrindinių „Elfa Distrelec“ tikslų – pasiūlyti ir kaip galima greičiau bei geriau pristatyti klientams daugiau produktų. Prekių kiekis šiame paskirstymo sandėlyje išaugo 70 procentų, o produkcijos asortimentas buvo papildytas 50 tūkst. naujų produktų. Prekes galima greitai ir lengvai užsisakyti atnaujintoje bei patobulintoje el. parduotuvėje. Joje siūlomos plačios katalogo naršymo galimybės bei patogus techninių ir buities prekių paieškos rezultatų išdėstymas. Įvairios paieškos rezultatų ir kategorijų filtravimo galimybės daug lengviau padeda rasti tinkamą produktą.

„Elfa Distrelec“ el. parduotuvė www.distrelec.lt Lietuvoje buvo visiškai atnaujinta ir nuo šiol ji siūlo geresnes paslaugas bei platesnį prekių asortimentą nei anksčiau. Įvairios kategorijų ir paieškos rezultatų filtravimo galimybės (paieška pagal tam tikrus kriterijus) bei galimybė lyginti kelis produktus leidžia sprendimus priimti daug lengviau nei anksčiau. Kilus klausimams klientai nemokamai konsultuojami realiu laiku. Naujos ir optimizuotos elektroninės parduotuvės funkcijos užtikrina geresnę pirkimo patirtį. Tikimasi, kad šios investicijos padidins klientų pasitenkinimą.

Pusiau automatizuotame „Elfa Distrelec“ centriniame paskirstymo sandėlyje produktai, kurie buvo užsakyti atnaujintoje www.distrelec.lt el. parduotuvėje, paimami iš lentynų. Kasdien laiku išsiunčiama iki 18 tūkst. užsakymų. Be to, užsakymai išsiunčiami tą pačią dieną. Centrinis paskirstymo sandėlis savo dydžiu prilygsta trims futbolo aikštėms, todėl „Elfa Distrelec“ nuolat papildo katalogą naujais produktais.

„Klientų aptarnavimas, spartus ir patikimas jų poreikių tenkinimas, platesnis produktų pasirinkimas – tai mūsų verslo pagrindas. Naujajame internetiniame kataloge lengva naršyti, klientams yra sudaryta galimybė atlikti įvairias paieškas“, – sakė „Distrelec Group“ vadovas Neilas Harrisonas. – „Klientai gali naudotis įvairiais  informacijos filtravimo įrankiais, taip pat įdiegta galimybė palyginti produktus. Klientams teikiama pagalba realiu laiku ir padedama jiems apsispręsti, kurį produktą pasirinkti“.

Apie „Elfa Distrelec“:

Viena pirmaujančių elektroniką, automatiką, matavimo technologijas, IT ir įvairius priedus internetu tiekiančių bendrovių „Elfa Distrelec“ nuo 2006 metų priklauso „Distrelec Group“. Įmonė Lietuvoje sėkmingai vysto veiklą 9 metus. Greitai ir patikimai aptarnauja klientus visoje Europoje aptarnaujantys grupės filialai įkurti daugiau kaip 13 šalių. Centrinė bendrovės įstaiga yra Nanikono mieste, Šveicarijoje. Bendrovė taip pat priklauso „Datwyler“ grupei, kurios akcijomis prekiaujama Šveicarijos akcijų biržoje.

Daugiau informacijos apie įmonę galite rasti www.distrelec.com.

„Distrelec Group Inc.“
Rinkodara ir komunikacija - Johanna Walser
Grabenstrasse 6
CH-8606 Nänikon
T: +41 44 944 98 74
El. paštas: johanna.walser@distrelec.com
www.distrelec.ch

UAB „Elfa Distrelec"
Visoriu g. 2
T +370 5 278 9258
F +370 5 278 9258
lietuva@elfa.se
www.distrelec.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.