Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

„Vienna Insurance Group” turi ambicingų planų Baltijos šalyse

2015-07-31

Lietuvos banko išduota licencija steigti naują ne gyvybės draudimo bendrovę Lietuvoje Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderei „Vienna Insurance Group" (VIG) suteikė tvirtą pagrindą tolesnei plėtrai. VIG siekia, kad naujoji bendrovė taptų viena iš trijų didžiausių ne gyvybės draudimo bendrovių ir per artimiausius kelerius metus užimti 7,5 proc. Pabaltijo draudimo rinkos.

„Lietuvos rinkoje matome dar daug neišnaudoto potencialo. Įsteigę savarankišką bendrovę mes turėsime dar daugiau galimybių ir lankstumo tuo potencialu pasinaudoti," - kalbėjo „Vienna Insurance Group" valdybos narys Baltijos šalims Franzas Fuchsas.

2014 metais „Compensa" ne gyvybės draudimo įmokos Lietuvoje pasiekė 17,3 mln. eur - 14,5 proc. daugiau nei ankstesniais metais. 2013 metais augimas sudarė 18,8 proc. Filialas Lietuvoje siūlo transporto, gyventojų turto ir nelaimingų atsitikimų draudimą.

VIG aktyviai plečia ne gyvybės draudimo verslą Baltijos šalyse. VIG šiuo metu steigia filialą Estijoje, o Latvijoje neseniai įsigijo ne gyvybės draudimo bendrovę „Baltikums AAS" ir turi planų tolesniems įsigijimams Baltijos šalyse. Filialai Latvijoje ir Estijoje bus valdomi per naująją bendrovę Lietuvoje. Be to, siekdama savo tikslų, bendrovė planuoja didžiausią dėmesį sutelkti į pardavėjų ir brokerių agentūrų tinklo stiprinimą.

„Vienna Insurance Group"

2014 metais VIG valdomos gyvybės ir ne gyvybės draudimo bendrovės Pabaltijo šalyse pasiekė 75 mln. eur draudimo įmokų. „Vienna Insurance Group" yra Centrinės ir Rytų Europos draudimo rinkos lyderė, ji valdo apie 50 bendrovių 25 šalyse ir draudimo rinkoje veikia jau 190 metų. Grupė vadovaujasi laiko patikrintomis tradicijomis, ji išsiskiria stipriais produktais ir gebėjimu palaikyti artimą ryšį su savo klientais. VIG yra listinguojama Vienos akcijų biržoje ir yra įtraukta į geriausių bendrovių indeksą ATX, taip pat listinguojama Prahos akcijų biržoje.

Daugiau informacijos suteiks:

Deividas Raipa

„Compensa TU S. A. Vienna Insurance Group" filialo Lietuvoje generalinis direktorius

El.paštas: deividas.raipa@compensa.lt

Tel: 8 645 17897

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.