Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Š.m. birželio 30 d. Lietuvos darbdavių konfederacija kviečia į konferenciją–diskusiją „Atliekų tvarkymo reikalavimai: gamintojų ir importuotojų atsakomybės ribos“

2015-06-30

Š.m. birželio 30 d. Lietuvos darbdavių konfederacija kviečia į konferenciją–diskusiją „Atliekų tvarkymo reikalavimai: gamintojų ir importuotojų atsakomybės ribos“

Kodėl Lietuvoje atliekų tvarkymo kainos didžiausios tarp Europos Sąjungos šalių? Kaip tai atsiliepia verslui ir vartotojui?

Kviečiame dalyvauti konferencijoje–diskusijoje „Atliekų tvarkymo reikalavimai: gamintojų ir importuotojų atsakomybės ribos“.       

Renginyje bus kalbama apie atliekų tvarkymą ir verslo atsakomybės ribas atliekų tvarkymo kainų pagrįstumo ir jų mažinimo kontekste. Kartu su verslo sektoriaus ir valstybinių įstaigų atstovais bus aptariami gamintojų ir importuotojų, valstybės ir savivaldos institucijų atsakomybės svertai, vaidmuo bei kainų pagrįstumo būtinybė, siekiant sukurti konkurencingą  gamybos bei importo verslui saugią atliekų tvarkymo sistemą.

Konferencijoje dalyvaus LR Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkas Algimantas Salamakinas, Seimo narys Linas Balsys, Prezidentės patarėja Edita Kriščiūnienė, gamintojų ir importuotojų bei kitų institucijų atstovai.

 Diskusijos metu bus pateiktos gamintojų ir importuotojų pozicijos ir teisėkūros pasiūlymai LR Seimui ir LR Vyriausybei.

Konferencijos vieta: LR Seimo Konstitucijos salė, I rūmai

Konferencijos laikas: 2015 birželio 30 d., 13val. 

Renginį organizuoja:Lietuvos darbdavių konfederacija, Elektronikos platintojų asociacija, VšĮ „Žaliasis taškas“, Pakuočių tvarkymo organizacija, Lietuvos prekybos įmonių asociacija, Padangų importuotojų asociacija.

Diskusiją moderuos: Danas Arlauskas, Lietuvos darbdavių konfederacijos generalinis direktorius.

Danas Arlauskas
Lietuvos darbdavių konfederacija
8 5 2496448
info@lvdk.eu

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.