Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Premjeras: visuomenės parama siekiant geresnių sąlygų dirbantiesiems – būtina

2015-06-18

Ketvirtadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius Anykščiuose dalyvavo Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) metinėje konferencijoje, kurios metu pabrėžė mokslo ir verslo partnerystės svarbą, inovacijų poreikį, šalies konkurencingumo didino būtinybę bei lankstesnių darbo santykių naudą gyventojams.

Kalbėdamas apie Lietuvos ekonomikos ateitį, premjeras teigė, jog turime būti kūrybingi, inovatyvūs bei konkurencingesni. „Mūsų dinamiškame pasaulyje kūrybingumas, inovacijos ir naujovių diegimas stipriai veikia visų mūsų ekonominę bei socialinę aplinką. Technologijos įgauna vis didesnę įtaką siekiant konkurencinio pranašumo, prisitaikant prie augančių visuomenės poreikių ir rinkos pokyčių“, – kalbėjo Vyriausybės vadovas A. Butkevičius.

Ministras Pirmininkas pabrėžė, kad jo vadovaujama Vyriausybė padidino valstybės finansavimą paklausioms informacinių technologijų specialybėms, todėl sveikintų ir tiesioginį bei socialiai atsakingą Lietuvos verslo įsitraukimą ruošiant specialistus, dabartinius ir būsimus studentus. „Raginu stiprinti mokslo ir verslo bendradarbiavimą kaip būtiną sąjungą kuo spartesnei Lietuvos pažangai“, – teigė premjeras.

Vyriausybės vadovas kalbėjo, jog į Seimą jau nukeliavo didelis įstatymų, reglamentuojančių   daug pažangesnius darbo santykius ir socialinės apsaugos sistemą, paketas – naujasis socialinis modelis. „Visuomenės parama labai reikalinga siekiant geresnių sąlygų šalies dirbantiesiems ir darbo ieškantiesiems. Deja, nepagrįsta oponentų kritika kiršina gyventojus ir taip juos klaidina. Tikiuosi, jog šiuolaikinės darbo rinkos poreikius atitinkantis ir būtinas socialines garantijas užtikrinantis Darbo kodeksas bus priimtas Seimo rudens sesijoje“, – pabrėžė Ministras Pirmininkas A. Butkevičius.

Spaudos tarnyba, Vyriausybės kanceliarija
8 706 63746
spauda@lrv.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.