Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Ūkio ministras E. Gustas: „Bentley Systems“ naujo centro įkūrimas rodo investuotojų pasitikėjimą Lietuvos verslo aplinka

2015-04-28

Šiandien, balandžio 28 d., ūkio ministras Evaldas Gustas Kaune „Bentley Systems“ centro atidarymo ceremonijoje kalbėjo apie Lietuvos verslo aplinką ir bendrovės „Bentley Systems“ vaidmenį kuriant aukštos pridėtinės vertės produktus ir plėtojant verslo ir mokslo bendradarbiavimą.

„Noriu nuoširdžiai pasveikinti investuotojus su puikiu pasirinkimu savo verslui – Lietuva. „Bentley Systems“ – idealus pavyzdys: daugiau nei dešimtmetį Lietuvoje veikianti kompanija sėkmingai plečiasi, demonstruodama investuotojų pasitikėjimą ne tik Lietuvos verslo aplinka, bet ir talentų pasiūla. Tokios kompanijos prisideda prie Lietuvos vardo garsinimo visame pasaulyje“, – sakė ūkio ministras E. Gustas.

Pasak ūkio ministro, „Bentley Systems“ yra neabejotina savo srities lyderė pasauliniu mastu, o vienas iš svarbiausių visos kompanijos centrų yra čia – Lietuvoje. „Bentley Systems“ sprendimas atidaryti padalinį Kaune rodo, kad ir kiti šalies miestai turi didžiulį potencialą, o čia esantys talentai gali užtikrinti sėkmingą verslo plėtrą.

E. Gusto teigimu, Lietuvoje sėkmė lydi investuotojus, kurie šalyje ne tik plečia verslą, bet ir investuoja į visokeriopą augimą. Bendrovė „Bentley Systems“ yra aktyvi šalies ugdymo įstaigų partnerė, prisidedanti prie studijų programų modernizavimo, universitetų infrastruktūros tobulinimo ir jaunųjų talentų ugdymo.

„Ūkio ministerija visokeriopai remia tokias kompanijas. Užtikrinu, kad Lietuvos viešasis sektorius yra atviras bendradarbiavimui ir palaiko „Bentley Systems“ veiklą bei verslo ir mokslo bendradarbiavimo iniciatyvas šalyje. Tik bendradarbiaudami galime užtikrinti sklandų ir darnų sektoriaus augimą ir Lietuvos kaip aukštųjų technologijų lyderės pozicijos įtvirtinimą regione“, – kalbėjo ūkio ministras.

„Bentley Systems“ centras nuo 2005 metų veikia Vilniuje. Šiame centre dirba 170 darbuotojų. Be to, daugiau kaip 50 darbuotojų planuojama įdarbinti naujajame „Bentley Systems“ centre Kaune. „Bentley Systems“ Lietuvoje bendradarbiauja su Vilniaus Gedimino technikos universitetu (VGTU), Kauno technologijos universitetu (KTU), Kauno technologijos universiteto gimnazija ir kitomis mokslo įstaigomis.

„Bentley Systems“ teikia programinės įrangos sprendimus, kurie apima visą įvairių infrastruktūros projektų gyvavimo ciklą, – nuo pagalbos projektuojant objektus, planuojant statybas ir jų įgyvendinimą iki infrastuktūros palaikymo. Kompanijos produktai yra naudojami inžinierių, architektų, rangovų, gamintojų ir kitų sričių profesionalų darbui su tokiais infrastruktūros projektais kaip tiltai, keliai, pastatai, geležinkeliai, energijos generavimo statiniai ir daugeliu kitų.

Kompanija „Bentley Systems“ įkurta 1984 metais. Jos būstinė yra Jungtinėse Amerikos Valstijose, o padaliniai įkurti įvairiose pasaulio šalyse. „Bentley Systems“ bendrovėje dirba daugiau kaip 3 000 darbuotojų.

Saulius Šimkevičius
Vyriausiasis specialistas
Lietuvos Respublikos ūkio ministerija
870664846
saulius.simkevicius@ukmin.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.