Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Premjero padėkos – Lietuvos prekybos įmonių asociacijos narėms, prisidėjusioms prie sėkmingo euro įvedimo

2015-04-16

Ketvirtadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, lankydamasis Lietuvos prekybos įmonių asociacijos metiniame suvažiavime, dėkojo įmonėms, prisijungusioms prie Geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumo. 

„Vyriausybės vardu dėkoju Prekybos įmonių asociacijos nariams – vieniems iš svarbiausių partnerių – už didelį indėlį, aktyvų ir geranorišką bendradarbiavimą įvedant Lietuvoje eurą“, – sakė premjeras. Pasak Vyriausybės vadovo, pasirašytas Geros verslo praktikos memorandumas, tarp kurio signatarų – ir Lietuvos prekybos įmonių asociacijos nariai, neleido kilti galimam kainų ažiotažui ir reikšmingai prisidėjo siekiant sklandaus perėjimo prie vieningos Europos valiutos – euro.

Lietuvos prekybos įmonių asociacijos metiniame suvažiavime premjeras taip pat pakvietė asociacijos narius aktyviai dalyvauti pristatant visuomenei ir savo darbuotojams naujo Darbo kodekso projektą, įprasminantį šiuolaikinės darbo rinkos poreikius. 

Ministras Pirmininkas atkreipė dėmesį į tai, kad prekyba sukuria apie 18 procentų bendrosios pridedamosios vertės ir pagal šį rodiklį užima antrą vietą Lietuvos ekonomikoje. „Tai – labai veržlus ir profesionalus verslas, gebantis išgirsti rinkos signalus, persitvarkyti ir prisitaikyti prie naujų visuomenės poreikių. Matyt, neatsitiktinai pagal perkybos įmonių plotą, tenkantį vienam gyventojui, Lietuva yra Europos Sąjungos lyderė“, – kalbėjo Ministras Pirmininkas.

Lietuvos prekybos įmonių asociacija vienija 23 šalyje registruotas lietuvių ir užsienio kapitalo mažmeninės ir didmeninės prekybos įmones.

Spaudos tarnyba
Vyriausybės kanceliarija
8 706 63746
spauda@lrv.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.