Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Lietuviai ištikimi populiariausiems prekių ženklams

2011-05-09

Antrą kartą Lietuvos prekybos įmonių asociacijos surengtame konkurse „Populiariausia prekė 2010" „Mineraliniai vandenų" (MV) atstovaujami gėrimai triumfavo net keturiose kategorijose.
Labiausiai perkamu, todėl populiariausiu, vynu ir baltojo, ir raudonojo kategorijoje buvo pripažintas „J.P. Chenet" prekinio ženklo vynas. „J.P. Chenet" vynus ir brendį nuo š. m. pradžios MV atstovauja ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje.
Degtinių kategorijoje, kaip ir pernai, populiariausia išliko „Stumbro" gaminama „Lithuanian vodka" auksinė degtinė, o trauktinių - „Žalios devynerios".
Populiariausiomis prekėmis tapę produktai turės teisę būti žymimi specialiu „Populiariausios prekės 2010” ženklu.
Pernai MV „Populiariausios prekės 2009” konkurse buvo pripažintas populiariausiu tiekėju. Šį pripažinimą bendrovei pelnė didžiausias skaičius produktų, tapusių nugalėtojais savo kategorijose. Šiais metais tiekėjų nominacijos renkamos nebuvo.
Konkursą „Populiariausia prekė" organizuoja Lietuvos prekybos įmonių asociacija. Populiariausios prekės renkamos remiantis produktų pardavimų mažmeninės prekybos tinkluose duomenimis.

„Mineraliniai vandenys" (MV) yra didmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais bei tabako gaminiais lyderė Baltijos šalyse. 2011 m. I ketv. MV buvo penkta pagal sumokamus mokesčius bendrovė Lietuvoje. MV Lietuvoje atstovauja „Stumbro", „Hennessy", „Moet & Chandon", „Metaxa”, „Russian Standard Vodka", CLWB („Scottish Leader", „Angostura", „Bunnahabhain" ir kt.) „Campari", „Cinzano", „Red Bull", „J.P.Chenet", „Antinori", ,,Baron Philippe de Rothschild", „Farnese", „Bianchi", , BAT, JTI ir kt. prekių ženklus. 1992 m. Lietuvoje įsteigtos bendrovės dukterinės įmonės nuo 2007 m. veikia Lenkijoje, Latvijoje ir Estijoje.

Linas Toleikis, Reklamos ir ryšių su visuomene vadovas
t. +370 5 2786 162 ; m. +370 611 564 85; l.toleikis@mv.lt
Rūta Janušauskienė, Marketingo direktorė
t. +370 5 2786 079, m. +370 686 587 70, r.janusauskiene@mv.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.