Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

TTVAM konferencijoje Lietuvos verslo atstovai aptars transporto ir logistikos sąsajas su švietimu ir mokslu

2011-05-05

2011 m. gegužės 5 d., Vilnius. Rytoj Tarptautinėje teisės ir verslo aukštojoje mokykloje (toliau – TTVAM) vyks respublikinė mokslinė – praktinė konferencija "Transportas ir logistika: švietimo, mokslo ir verslo sąsajos", kurioje Lietuvos verslo asociacijų, įmonių ir aukštųjų mokyklų atstovai aptars transporto ir logistikos verslo sąsajas su švietimu bei mokslu.

"Konferencijoje bus kalbama apie tai, kaip verslas pritaiko mokslo pasiekimus bei jo ateities planus, apie verslo įtaką studijų proceso modernizavimui, inovatyvių mokymo metodų taikymą studijų procese. Bus diskutuojama ir apie praktinius sprendimus studijų proceso tobulinimui, kitas galimybes, kurias teikia esamos ir būsimos švietimo, mokslo ir verslo sąsajos visų trijų įvardintų grandžių sėkmingai veiklai. Kalbėsime ir apie studentų kompetencijų atitiktį darbo rinkos poreikiams, neformalų ugdymą studijų procese", – pasakoja TTVAM Vadybos fakulteto dekanė Liudmila Zumerienė.

Konferencijoje pranešimus skaitys Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto narys Valdemaras Valkiūnas, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos "LINAVA" prezidentas Algimantas Kondrusevičius, Lietuvos nacionalinės ekspeditorių asociacijos "LINEKA" prezidentas Edmundas Daukantas, AB "Lietuvos geležinkeliai" Plėtros direktorius Saulius Stasiūnas, Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos viceprezidentas, AB "Klaipėdos Smeltė" Valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Rimantas Juška, Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerijos, Mokslo, studijų ir technologijų departamento direktoriaus pavaduotoja Birutė Miškinienė, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministerijos atstovas Ramūnas Rimkus, Vilniaus Gedimino technikos universiteto lektorė Kristina Ledauskaitė.

Respublikinę mokslinę – praktinę konferenciją "Transportas ir logistika: švietimo, mokslo ir verslo sąsajos" organizuoja TTVAM Vadybos fakultetas.

Apie Tarptautinę teisės ir verslo aukštąją mokyklą

Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla yra moderni ir dinamiška nevalstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje jau daugiau nei 12 metų vykdanti profesinio bakalauro studijas. Aukštojoje mokykloje galima rinktis teisės, verslo, turizmo ir poilsio, komunikacijos, vadybos, apskaitos, reklamos, rinkodaros, finansų krypčių studijų programas. TTVAM bendradarbiauja su daugiau nei 80 partnerių 30 šalių. Aukštosios mokyklos tikslas – rengti išsilavinusius, aukštos kvalifikacijos specialistus, gebančius sėkmingai dirbti konkurencinės rinkos sąlygomis Lietuvoje ir užsienyje.

Kristina Lymantaitė, Vyr. specialistė
Tarptautinė teisės ir verslo aukštoji mokykla
Tel.: (8-5) 233 24 53
kristina.lymantaite@ttvam.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.