Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Tekstilininkai parems Kelmės rajono daugiavaikes šeimas. Akciją globoja Ministras Pirmininkas A. Butkevičius

2014-11-13

Š. m. lapkričio 14 d. 17 val. Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos (LATIA) paramos fondo akcijos  „Esame kartu“  globėjas Ministras Pirmininkas A. Butkevičius lankysis Kražių seniūnijoje (Kelmės r.), kur kartu su LATIA prezidentu A. Palevičiumi įteiks paramos paketus Kelmės rajono daugiavaikėms šeimoms.

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos LATIA paramos fondas organizuoja paramos akciją „Esame kartu“, kurios metu šalies aprangos ir tekstilės gamintojai savo produkcija  parems šalies sunkiau besiverčiančias daugiavaikes šeimas. Akcijos tikslas – prisidėti prie paramos neturtingiausiems ir labiausiai socialiai pažeidžiamiems mūsų šalies piliečiams, ugdyti darnią visuomenę, skatinant Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių ir verslo visuomenės bendrąja prasme socialinį atsakingumą. Akcijos metu fondo atstovai lankys įvairius Lietuvos regionus ir įteiks šalies aprangos ir tekstilės įmonių produkciją šiame regione esančių daugiavaikių šeimų atstovams.

LATIA paramos fondo direktoriaus I. Kupsto teigimu, paramą savo produkcija šiai paramos akcijai suteikė Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacijos nariai UAB „Nostra“, UAB „Paliūtis“, UAB „Garlita“, AB „Linas“, AB „Sparta“, AB „Utenos trikotažas“, UAB „Vitameda“. Prie šios akcijos planuoja prisidėti ir kiti LATIA nariai. Šiuo metu paramą naujais aprangos ir tekstilės gaminiais, tokiais kaip patalynės komplektai, kojinės, trikotažiniai marškinėliai, megztiniai, rankšluosčiai, guminiai batai, kiti viršutiniai ir apatiniai drabužiai, jau gavo Jonavos rajono savivaldybės daugiavaikės šeimos. Iki lapkričio mėn. pabaigos ši parama, kurios vertė – daugiau nei 100 tūkst. Lt, bus įteikta 197-ioms Kauno, Utenos ir Kelmės rajonų daugiavaikėms šeimoms.

Linas Lasiauskas
Generalinis direktorius
LIETUVOS APRANGOS IR TEKSTILĖS ĮMONIŲ ASOCIACIJA
852790131
latia@latia.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.