Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forumas Mogiliove

2014-10-28

Maloniai primename, kad 2014 m. lapkričio 4 d. Mogiliove vyks 10-asis Lietuvos – Baltarusijos ekonomikos forumas, skirtas aktualiausių abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo klausimų aptarimui. Šių metų forume ypatingas dėmesys bus skiriamas inovacijoms, bendradarbiavimui transporto ir tranzito srityse bei abipusėms investicijoms.

Šių metų forume laukiamas abiejų šalių Ministrų Pirmininkų dalyvavimas.

Į renginį laukiama atvykstant daugiau kaip 100 valstybės ir regioninių valdymo institucijų bei verslo įmonių atstovų iš Baltarusijos. Tradicinis ekonomikos forumas yra puiki galimybė užmegzti naujus verslo kontaktus su Baltarusijos verslininkais arba aptarti plėtros galimybes su vietos valdžios, laisvų ekonominių zonų atstovais. Sekcijinių diskusijų metu bus sudaryta galimybė tiesiogiai pristatyti savo produkciją ir paslaugas, o taip pat ir susipažinti su Baltarusijos pusės pasiūlymais.

Forumo dalyviams siūlome apsistoti viešbutyje „Mogiliov“ (3*, http://mogilev.amaks-hotels.ru/). Orientacinė nakvynės kaina – apie 100 Lt. Pageidaujantiems kambarius užsakysime, atsiskaityti bus galima viešbutyje.

Dalyvaujantiems bus sudaryta galimybė į forumą vykti autobusu. Lapkričio 3 d. 10 val. numatomas autobuso išvykimas iš Vilniaus į Mogiliovą, lapkričio 5 d. – grįžimas atgal. Kelionės autobusu į abi puses kaina – 200 Lt.

Baltarusijos Respublikos ambasada forumo dalyviams palankiomis sąlygomis išduos Baltarusijos vizas.

Dėl vizos į ambasados konsulinį skyrių prašytume kreiptis ne vėliau kaip ketvirtadienio, spalio 30 d. imtinai.


Žilvinas Abaravičius
Tel. (8~5) 262 38 01, mob.: 8 ~ 616 38619
Zilvinas.Abaravicius@lpk.lt
  

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.