Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Premjeras pasveikino konkurso "Populiariausia prekė 2010" laimėtojus

2011-04-29

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius šiandien Vyriausybės rūmuose pasveikino konkurso "Populiariausia prekė 2010" laimėtojus. Konkurso nugalėtojos – įmonės, kurių gaminamos, tiekiamos prekės yra populiariausios įvairiose maisto ir ne maisto prekių kategorijose. Laimėtojoms įteikti "Populiariausios prekės 2010" medaliai.

"Džiugu pasveikinti jau tradiciniu tampančio konkurso laimėtojus. Noriu palinkėti Jums sėkmės nelengvame mūsų ir Jūsų bendradarbiavime ir pasidžiaugti geromis pastarųjų dienų žiniomis – augančiu BVP bei atsigaunančia mažmenine prekyba. Jūs ir sukuriate šias geras žinias. Dėkoju už tai, kad esate stiprūs ne tik nugalėti mūsų širdis ir skonius, bet ir nugalėti globalioje konkurencijoje", – sveikindamas laimėtojus kalbėjo Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius.

Šalies gyventojai dažniausia renkasi lietuvišką prekę – net 66 proc. perkamiausių produktų yra pagaminti Lietuvoje. Tarp konkurso nugalėtojų yra duona "Agota", Rokiškio "Naminis" pienas, balzamas "Žalios devynerios", Tradicinė silkių filė "Viči", "Utenos alus" ir kiti Lietuvos gyventojų mėgstami bei vertinami produktai. Tokios prekės kaip natūrali rauginta gira "Smetoniškai", "Tarybinės pieniškos virtos dešrelės", majonezas "Vilnius", AB "Žemaitijos pieno" varškės sūrelis "Magija" ir maišytas tepinys "Saulutė", kvietiniai miltai "Malsena", įvairių sulčių gėrimas su vitaminais "Elmenhorster" bei daugelis kitų jau antrus metus yra pripažintos populiariausiomis.

Konkurso metu buvo nustatyta 70 populiariausių produktų pieno, mėsos, duonos, gėrimų ir kitose kategorijose. Pagrindinis kriterijus, pagal kurį buvo renkami konkurso nugalėtojai, – parduotų prekių kiekis vienetais. Konkursas vyksta antrus metus iš eilės, jį organizuoja Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA).

Ministro Pirmininko tarnybos Spaudos tarnyba
Tel.: 2663746
kasp@lrv.lt

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.