Ein Teil der Meldungen ist nur in der litauischen Sprache verfügbar

Š.m. rugpjūčio 7 d. Lietuvos verslo darbdavių konfederacija susitiko su ūkio ministerijos vadovybe

2014-08-08

Š.m. rugpjūčio 7 dieną  Lietuvos verslo darbdavių konfederacijos (LVDK) vadovybė: generalinis direktorius Danas Arlauskas, jo pavaduotojas Vaidotas Levickis ir Regionų departamento direktorius Rimvydas Vaštakas susitiko su Ūkio ministru Evaldu Gustu bei viceministru Mariumi Skarupsku.

Susitikimo metu buvo kalbama apie ES paramos verslui problematiką bei probleminių klausimų galimus sprendimo būdus. Ypatingas dėmesys buvo skiriamas paramai regionuose bei investicijų pritraukimui.

Buvo sutarta aktyviau bendradarbiauti rengiant priemonių Europos Sąjungos struktūrinių fondų paramai aprašus.

Susitikimo metu buvo paliestas dar vienas svarbus klausimas – Klaipėdos kruizinių laivų terminalas. Nutarta dar šių metų spalio mėnesį suorganizuoti susitikimą Klaipėdoje, kur kartu su savivaldybe būtų aptarti  galimi sprendimai bei pasiūlymai optimizuojant terminalo veiklą, siekiant sudaryti sąlygas verslui pasiūlyti atvykstantiems turistams daugiau paslaugų. Akivaizdu, kad šiuo metu turimas potencialas neišnaudojamas, o valdžios kaltinimai, kad Klaipėdos verslininkai neparodo deramo lankstumo yra nepagrįsti.

Susitikimo metu ypatingas dėmesys buvo skiriamas būtinybei padėti verslui įsisavinant naujas eksporto rinkas. LVDK atstovai išsakė susirūpinimą, kad VšĮ „Versli Lietuva“ pastaruoju laikotarpiu neperorientuoja savo veiklos šia kryptimi, todėl buvo sutarta artimiausiu metu atnaujinti šios įstaigos patarėjų tarybos veiklą ir sušaukti jos posėdžius.

Danas Arlauskas
Lietuvos verslo darbdavių konfederacija
8 5 2496448
info@lvdk.eu

Norint naudoti pateiktą informaciją rekomenduojame susisiekti su žinutės autoriumi.